Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stranger Things (2016) - Netflix

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Soktumunun Netflix'i ya, kız arkadaşımla oturduk bir heves izleyelim diye 480p gösteriyor. Ne yaptım ne ettiysem değişmiyor kalite.

Ekşi'de okudum herkeste aynı sıkıntı varmış. Yok yani izleyemiyorum böyle kesinlikle, leş gibi görüntü kalitesi.

İzleyebilenler kendini şanslı saysın valla. Sıçmış durumda prime time Netflix.

-Deno- tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, -Deno- dedi ki:

Abi ikinci gün, hala bombok Netflix. 480p bile değil yani kalite, inanılır gibi değil ya. Herkes mi oturdu ben eşşeğim bunu izliyor.

ayni sorun bende de var. tum dizi filmler %99 yukleyip 2-3 dakka kaliyor sonra 480p basliyor 1-2 dakka sonra 720p giriyor. super netflix'dendir dedim kapadim addonlari ama yeni ayni. DNS'den mi acaba?

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, lord_gorthaur dedi ki:

ayni sorun bende de var. tum dizi filmler %99 yukleyip 2-3 dakka kaliyor sonra 480p basliyor 1-2 dakka sonra 720p giriyor. super netflix'dendir dedim kapadim addonlari ama yeni ayni. DNS'den mi acaba?

Bu bende ilk üye olduğumda oluyordu, ama yıllardır olmuyor. Ekşi'deki başlığında falan çözüm bulmuş olabilirim tam hatırlamıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

On 4.07.2019 at 22:35, zeper dedi ki:

trailor beni hic heyecanlandirmamisti ama ilk bolum guzeldi sanki ya? 
---begendim.

ama uzulerek soyluyorum (yorumlara da bakinca) baymaya baslayacak gibi birkac bolum sonra.

evet...bitti. tcik..olmamis. yani gercekten olmamis. Bir de devami gelecek belli... iskenceydi son 2 bolum.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben de dayanamadım açtım dizi izleme sitesinden, gayet Netflix'e yakın kalitedeydi.

İlk üç bölümü izledik henüz. Bitirince yaparım yorumu, ama şimdilik yaz teması hoşuma gidiyor. Merak ögesi önceki sezonlara göre daha az gibi ama üç bölüm için konuşursam.

Sosyal ağlarda paylaş

On 05.07.2019 at 19:20, Borlach dedi ki:

@Sam @-Deno-

netflix'de ayar var.

video açıkken;

ctrl+alt+shift+s

anlık frame ve çözünürlüğü kontrol etmek için de ctrl+alt+shift+d

ayarları değiştirdikten sonra hemen düzelmiyor. ilk yaptığı buffer bitince toparlıyor.

bu hile kaldırılalı baya oldu yalnız...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...