Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Maksimum 3 saniye gecikme ile canlı yayın yapmak.

mascio

Öne çıkan mesajlar

df said:

Batmalarının nedeni ihaleyi çok yüksekten almaları. Millet platformunun reklamını yapmak için zararına fiyat veriyor ihaleye. Sonra bok gibi hizmet veriyorlar zaten mecburlar bize diye. Umarım her lig ihalesine giren batar gider.

orası ayrı konu. 3-5 kuruş edecek ligimize yüzlerce milyonu gömüyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

@Dark_Soul digitürk'ten ben sorumlu değilim :) sadece gereken zamanlarda çalışıyoruz lig tv örneğini vermez olaydım (:P) Zaten bütün personeli farkında TMSF den çıksınlar bakalım Araplar yatırım yaparlar düzelir.

Gelelim kaşıntısı geçmeyen sevgili Editör sen benim mesajlarımı mı kontrol ediyorsun ? Ben gereken yerlere öm den cevap attım merak etme sen. Ayrıca asıl ben sorularıma cevap alamadım yer sağlayıcı belgeni merak ediyorum bir de 500.000 dolar aylık harcamanın muhasebe dökümünü. Alışmış kudurmuştan beterdir derler senin arsızlığınla daha fazla uğraşmak istemiyorum mümkünse artık yazma.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya sen bi kendine gel istersen ne istediginin bi farkina var ahahahe maliyeci kesildi basimiza
Konuyu sacmasapan yerlereecekmeye calisip degistirerek biyere varamazsin o super bilgini kullanarak aydinlat bakalim milleti neden 3sn olmazmis benim dedigim en basit sekilde... :)

Ha sunuda ekliyim yalancisin biyerde calistigin yok ... Sonunda millete dedigin firmanin caycisi filan cikacaksin lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Senin gibi lüzumsuz bir kişiliğe hiç bir şey ispat etmek zorunda değilim. Merak eden varsa öm atabilir ya da beni reelden tanıyan Korax dan referans alabilir.

Dur en iyisi ben seninle anlayacağın dilden konuşmaya başlayayım

1- Sen ilk önce TİB onaylı yer sağlayıcı belgeni buraya koyuyorsun.
2- 500.000 Dolarlık ticari harcamanı belgeliyorsun

Yoksa kapına maliyecileri gönderip bu yazdıklarını da beyanat olarak ihbar edip seni bir güzel hoplatıyorum.

DİDİM ZİRAİ İLAÇ İnş. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti,
Cumhuriyet Cd. 112/6 Didim / AYDIN / TURKİYE.

Umarım faturalandırmalarını tarım şirketi üzerinden yapıp vergiden tırtıklamıyorsundur :)))

ÇabukFışkiye.com
Sosyal ağlarda paylaş

Bir titreme geldi korkudan değil gülmekten sesli güldüm...şimdide keşanlı ali oldu lütfen yarın clark kent sonra da iron man falan ol bunların modası geçti

Korkak herif ne oldu hayatımı kaydırmazsan sana da enis demesinlerdi kim olduğumu bulacaktın falan... Mesajı niye güncelledin delikanlı
Sosyal ağlarda paylaş

Gigabyte said:

Bir titreme geldi korkudan değil gülmekten sesli güldüm...şimdide keşanlı ali oldu lütfen yarın clark kent sonra da iron man falan ol bunların modası geçti

Korkak herif ne oldu hayatımı kaydırmazsan sana da enis demesinlerdi kim olduğumu bulacaktın falan... Mesajı niye güncelledin delikanlı

Ben hic olmassa bi anlik sinirimi kontrol etmeyi bilip duzeltebiliyorum ama sen ayni cizgide saldirarak yoluna devam ediyorsunesanki cok gizli bilgiler bulmusun gibi iftiralar vs... Neyse sen devam et.
Sosyal ağlarda paylaş

ben sana diyeceklerimi dedim. Senin gibi editlemeye ihtiyaç yok. Faaliyet belgen yoksa 2.000 TL - 10.000 TL ceza bir de tarım firması üzerinden faturalandırman varsa ki umarım yoktur sana edilen küfürlerin yakmadığı kadar canın yanar :) ben işlerimi resmi yollarla hallederim senin gibi tehtid savurmam dediğimi yaparım.
Sosyal ağlarda paylaş

Zeka belirtisi gösteriyorsun forum mesajlarımı gözden geçirerek az daha zorla bakalım neler bulabileceksin >:D< Şimdi ismimi öğrendin koraxın yazdığı bir cevaptan.. Sen şimdi kendini ultra zeki black hat hacker modunda disko ışıkları arasında hissederken ben uyuyorum sen mesajlarımı sil baştan okumaya devam et (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Bir iki bisey soyleyeyim diye actim konuyu, geri kapaticam.

1 - Forumda verilen bilgile Google'da ya da forumda aratinca cikan bilgiler, haliyle yasa disi bir durum soz konusu degil. Ne zamanki bu bilgiler public olmaktan cikar, o zaman forum yonetimi ile iletisime gecilip bilgilerin silinmesi istenebilir.

2 - Editor'un "bir anlik sinirleri" ve uslubu artik cekilmez bir hal almis durumda, bu yuzden forumdan uzaklastirilacak, kacari kalmadi artik.

3 - Burada tek suclu editor degil. Konuyu kisisel tartismalar ustunden devam ettiren ve ortami korukleyen arkadaslar da suclu fakat bu kisiler icin ban gerektirecek bir aksiyon ya da kotu sicil yok ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...