Jump to content
GERGE

Netflix Türkiye

Öne çıkan mesajlar

§ 04 Mar 2021, 15:26

TV100 çıkardığı örgüt bağlantısı haberi 2020 Kasım'da yayınlanmış, sen sanırım kuruluş tarihi ben ise haberin tarihi kastettim orada karışıklık oldu. Konuyu cidden dağıttık ama piyasayı yakından takip ediyorum. Bir dönem işim gereği farklı farklı deneyimlemem gerektiği olmuştu. Yeni nesil dijital bankacılık çözümleri ile geleneksel bankacılık ürünleri elbette farklı ama İlk İmza ile internetten ödeme açısından hatta Netflix özelinde ödeme yaparken neden bir alakası olmasın ki? Hesaba yatırdığın mevduat ürününü kart veya oluşturduğun sanal kart ile internetten harcama yaparken kullanıyorsun. İninal'ın sunduğu özel kampanyalar, belirli noktalardan yükleme yapabilme işte ücretsiz EFT veya e-pin gibi kolaylıklarını söylersen anlarım ama tabii ki 🙄

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Nis 2021, 17:14

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Nis 2021, 15:38

evden cikamayanlar icin evden cikamayan filmi. funtastic!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...