Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix Türkiye

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Wesker dışında tanıdığım hiçbir karakterin ismi yazmıyor IMDB sayfasında. Wesker'in tipi de aynı mantıkla Atatürk'ü yada İsmet İnönü'yü filan oynamaya ne kadar elverişli ise o kadar elverişli olmuş. Keşke Resident Evil'in ismini alet etmeselermiş.

Akuma_Blade tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

geçen zamda kapadım ben, o 40 liraya verdiği paket rezalet olmasa belki onu alır açık tutardım. Zaman bol olduğunda yine açıp kaparım artık, zaten çok içerik çıkmıyor biriksin ? . 

Geçen zam yaptıklarında da daha iyi hizmet daha çok içerik için yapıyoruz hede hödö demişlerdi, klasik palavra.

Sosyal ağlarda paylaş

babam benden çok kullanıyor. izlemediği dizi,film kalmadı benden çok dizi izlemiştir. hatta geçen yıl blutv de got vardı onu da full izlemiş. bende arada bir öyle sıkıldıkça açıp film izliyorum, bence herkesin ailesi benimkiler gibi kullanıyorsa ve 2-3 ortak kullanılıyorsa zamlara rağmen karşılığını veriyor

Sosyal ağlarda paylaş

cancel a bastim gitti, zaten biz ayda 1 gelen ryan reynolds filmleri ve witcher disinda bisey tuketmemistik. 

prime her daim duruyor. yanina hbo , disney vs bisey alirim. Kafasina gore bandwidth tayin edip kalite kismasi falan kafami bozuyordu zaten, bir de buna ragmen UHD ye 78 lira istemesi tuzu biberi oldu. 

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, Archangel_ dedi ki:

"kids" içeriği zamanı yakındır, tekrar açılır ?

şaka bir yana, günümüzde UHD için 78 tl gerçekten şaka gibi. aslında 5,3 dolares civarına denk gelmesi ise ayrı bir tragedya. lanet olsun bazı para birimlerinin alım gücüne

Ben de buna cok takildim ya. US min. wage 7,25$, 45 dakika calisma.

Mesela;

13 saat önce, Xenocide dedi ki:

disneyin 35'ten amazon prime'ın 8 tl'den hizmet verdiği yerde gelip en ucuz pakedine 40 tl demek de ne bileyim. halimiz nietzchedir.

disneyin 2.38'den amazon prime'ın 0.54 usd'den hizmet verdiği yerde gelip en ucuz pakedine 2.71 usd demek de ne bileyim. halimiz nietzchedir.

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, Asteroth dedi ki:

Ben de buna cok takildim ya. US min. wage 7,25$, 45 dakika calisma.

Mesela;

disneyin 2.38'den amazon prime'ın 0.54 usd'den hizmet verdiği yerde gelip en ucuz pakedine 2.71 usd demek de ne bileyim. halimiz nietzchedir.

maaşımı dolar bazında alıyo olsam o kadar haklısın ki.

zira enflasyonun %100lerde olduğu, asgari ücrete de %50 zam geldiği ortamda benim maaşıma %10'luk bi düzeltme yapıldı şu ortamda. ekonomi böyle böyle sıçıyor işte. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...