Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix Türkiye

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

netflixin güzelliği tüm şovları tek bir platformdan izleyebilmekti. şimdi rakipler de çıkınca gene dağıldı diziler sağa sola, netflix tekel olma yönündeki en büyük avantajını kaybedince düşüşler normal. tabi bir de her netflix orjinale SJW ve political correctness zorlamalarından sonra sıkıldım iptal ettim ben hesabı. propaganda merkezi haline geldi iyicene netflix. hele ki istediğim dizinin TR'de desteklenmeyip de VPN kullanmak zorunda kalmam daha saçma bir olay. popcorntime daha iyi hizmet sunuyor... internet kötüyken görüntü kalitesini otomatik düşürüp 360p izletmeye zorlamasını da unutmamak lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

On 21.04.2021 at 08:54, Oce4n dedi ki:

netflixin güzelliği tüm şovları tek bir platformdan izleyebilmekti. şimdi rakipler de çıkınca gene dağıldı diziler sağa sola, netflix tekel olma yönündeki en büyük avantajını kaybedince düşüşler normal. tabi bir de her netflix orjinale SJW ve political correctness zorlamalarından sonra sıkıldım iptal ettim ben hesabı. propaganda merkezi haline geldi iyicene netflix. hele ki istediğim dizinin TR'de desteklenmeyip de VPN kullanmak zorunda kalmam daha saçma bir olay. popcorntime daha iyi hizmet sunuyor... internet kötüyken görüntü kalitesini otomatik düşürüp 360p izletmeye zorlamasını da unutmamak lazım.

şuna +1 şu an sırf kardeşim izliyor diye aboneyim. çok göze batıyor political correctness olayı, amazon bu konularda iyiydi onlarda da sıçışlar başladı. sadece eski filmler ve uzak doğu dizileri temiz kalıyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
On 21.04.2021 at 08:41, Sam dedi ki:

falance meşhuru alın filmde oynatın diye sallapati projeler yerine biraz daha özenerek yapmaları lazım.

dizilerde en cok izlenilenler arasinda ratched, space force falan var. filmlerin verisini bilmiyorum da yazdiginin tam tersi para basiyorsa sasirma.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

fear street bayağı kötü çıktı. ilki meh, ikincisi idare eder, sonuncuda saçmalamanın dibine vuruyor.

spoiler ama açın ki 6 saatiniz boşa gitmesin:

Spoiler

iyi lgbtq & azınlıklar vs kötü beyaz erkek amerikan polisi üstüne 6 saat harcamışlar teenage slasher kılığında.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...