Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix Türkiye

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Ya o banka promosyonu da DH ölücüleri yüzünden yalan oldu. Ben Enpara dan aylık 5 işlemi hiç tutturamıyorum ki zaten. Şimdi yine getirirler de bana yaramayacağı kesin. Yok fatura öde, git nakit çek. Onla mı uğraşacam abi asadaasaf. Üyeliği dondurup devamlı izlediklerimi 1080p izle cehennemde izle işine dalayım diye düşünmüyor değilim.

Sosyal ağlarda paylaş

Hayır ben bu adamların kredi kartına başvurdum..üzerime hiç KK tanımlı değil. Hiç bir bankaya borcum yok. Eski meselelerden riskli görüp 1000Tl lik limitli kart bile vermediler. Çok umrumda değil. Zaten ATM kartlarını senelerdir kullanıyorum KK yerine heryerde düzgün çalışıyo. Mobil aplikasyonu falan bayağı düzgün. Ulan steam de 30 tl lik indirim kovalayan adam sana 1000-1500 tl harcama sözü niye versin? Arap kafası işte. (Evet bugün çok arap kafası demiş olabilirim, arap arkadaşlardan özür.)

Sosyal ağlarda paylaş

hee ilk hali hiç bir halt istemiyordu sonra ayın enpraralısı diye bir halt getirdiler , şimdi mesela o bir halta yaramıyor süs niyetine duruyor. 2 otomatik fatura şartı gelmişti hadi o da tamam ama son getirdikleri hedeler çok komik. Birde bu düşmüş hali 2000 e steam 2500 e mi ne netflix harcama şartı ile çıkmışlardı. 

2 side 50 tl ye %50 veriyor ayrı ayrı.

Sosyal ağlarda paylaş

Alıntı

The Division movie has its director, writer, and now a home, thanks to Netflix. The upcoming film – will come exclusively to the streaming platform.

Rawson Marshall Thurber will direct; previous projects include "Skyscraper" and the upcoming Netflix feature "Red Notice" with Dwayne Johnson, Ryan Reynolds and Gal Gadot. Ellen Shanman is attached to co-write the script with Thurber. Past writing projects for Shanman include "The Hidden Girl" for Studio 8 and "Tiger & Bunny" for Imagine/Global Road.

Starring Jessica Chastain and Jake Gyllenhaal, The Division is set in the near future, where a virus is spread via paper money on Black Friday, decimating the city of New York. By Christmas, what’s left of society has descended into chaos. A group of civilians, trained to operate in catastrophic times, are activated to save who and what remains.

düzgün yaparlarsa güzel kadro, film yapmaya da çok uygun konu ve setting zaten. ?

Sosyal ağlarda paylaş

Asadafaffafadad. C mooon bruh. Sazan.avi en son 140p falandı lan asadasasdasfsf.

Şaka bi yana zamanına göre çok iyi bir tariler hala.

Arkasına da şunu izlemiştim. 4 yıl sonra neredeyse aynısını yaşadık, Neksfiliz buna yetemez bence ?

* 4 sene demişim oha yaşlanıyoruz aq ? 7 yıl olmuş.

DavidMills tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Jake iyi, bu zamana kadar çevresi de kötü değildi çocuğun. Jessica'dan emin değilim, umarım kıymazlar oyunun anlatmaya çalıştığı kısa hikayelere bile. Atla deve iş değil lolywood için aslında. Settings ve dekor an itibarı ile çok uygun yani. Neyse draillemeyim, öze döneyim.

Neksfiliz öküzüne an itibarı ile atarlı ergen olmamamın nedeni, tekrar "how met your mother" meselesi asadsaasda. 20 TL bana koymaz da, meseleye öyle bakmamak gerekiyo işte.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

O konularda epeyi mevzu döndü, bi ara kumar siteleri için TV100 tarafından haber yapılmış sonra davalık olmuşlardı. Ne kadar yeşildir emin değilim ama sitelerindeki fotodaki çalışan profili öyle bir izlenim uyandırmadı:

Papara - Hakkımızda

BDDK'tan aldıkları lisans ile faaliyet gösteriyorlar zaten hani paranın güvenilirliği açısından sıkıntı çıkacağını sanmam. Sağlam mevduatı olan adamın parasını burada tutacağını sanmam o açıdan cazip bir ürünleri yok. Bence bu tarz ufak miktardaki işlemler için değerlendirilebilir.

Sosyal ağlarda paylaş

5 dakika önce, orc_lord dedi ki:

Bence bu tarz ufak miktardaki işlemler için değerlendirilebilir.

Cık. Değerlendirilmez..Değmez be kardeşim. Oğlanın adına çıkardığım ininal bile daha güvenilir. Günün sonunda 750 tl mi ne limiti var bu işler için. Ha bu hıyarlarda şöyle sağıyolar sizi. Diyor ki işlem yaptığın "dönem" başı 2 tl işlem ücreti..OK. Olm aylardır işlem yok her ay 2tl sağıyorlar. 2 tl için uğraşmazlar adına yapıyorlar. Günün sonunda her yer "çiftlik bank". 

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
14 dakika önce, DavidMills dedi ki:

Oha o kadar eski mi mesele? Şimdi gir papara biz kimiz i tabii ki okumayacağım. Aslında bu DH ölücülerinin Enpara yı emcükledikleri aynı döneme denk geliyor muhtemel.

*DH örneği burada "genel mantalite" olarak kullanılmıştır. 

2020 Kasım'da haberini yapmışlar, aşırı eski sayılmaz. Papara'yı hiç sevmiyoruz, peki ?

11 dakika önce, DavidMills dedi ki:

Cık. Değerlendirilmez..Değmez be kardeşim. Oğlanın adına çıkardığım ininal bile daha güvenilir. Günün sonunda 750 tl mi ne limiti var bu işler için. Ha bu hıyarlarda şöyle sağıyolar sizi. Diyor ki işlem yaptığın "dönem" başı 2 tl işlem ücreti..OK. Olm aylardır işlem yok her ay 2tl sağıyorlar. 2 tl için uğraşmazlar adına yapıyorlar. Günün sonunda her yer "çiftlik bank". 

Ben öğrenciyken babam İş Bankası'nda İlk İmza hesabı açtırmıştı. Hesap açıp ona bağlı bankamatik kartı veriyorlardı. Kredi kartı için Citi Teen vardı, aşırı işime yaramıştı o zamanlar hey gidi. 18 yaş altı için bence İlk İmza hesabını düşünebilirsiniz. Saçma komisyonlardan da kurtulursunuz ?

Sosyal ağlarda paylaş

Papara 2016 da faaliyetine başlamış? Şimdi okudum biz kimizi? Neyse uzamasında İş Bankası'nın ilk imza meselelerini bayağı iyi biliyorum. Bahse değer ödeme yöntemleriyle alakası yok, yani en azından Netflix'in. Ya da komisyon meselesi ile. Bence bayağı elma ≠ armuta gidiyoruz ama burdan "diyet" çıkmaz lordum. En iyisi mi fakirlere yönelelim ne dersiniz?

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

TV100 çıkardığı örgüt bağlantısı haberi 2020 Kasım'da yayınlanmış, sen sanırım kuruluş tarihi ben ise haberin tarihi kastettim orada karışıklık oldu. Konuyu cidden dağıttık ama piyasayı yakından takip ediyorum. Bir dönem işim gereği farklı farklı deneyimlemem gerektiği olmuştu. Yeni nesil dijital bankacılık çözümleri ile geleneksel bankacılık ürünleri elbette farklı ama İlk İmza ile internetten ödeme açısından hatta Netflix özelinde ödeme yaparken neden bir alakası olmasın ki? Hesaba yatırdığın mevduat ürününü kart veya oluşturduğun sanal kart ile internetten harcama yaparken kullanıyorsun. İninal'ın sunduğu özel kampanyalar, belirli noktalardan yükleme yapabilme işte ücretsiz EFT veya e-pin gibi kolaylıklarını söylersen anlarım ama tabii ki ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...