Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix Türkiye

GERGE

Öne çıkan mesajlar

9 dakika önce, Esh dedi ki:

S3n yurursun bizim ana babalarimiz netflixci olup digitueku kapatan insanlardi. Onlara yaZik mk

evet en büyük sıkıntı bu zaten. sanki bilmiyorduk önceden holivut izlemeyi gibi akıl veriyorlar.
70 yaşındaki insanlar ricky gervais izlemeye başlamıştı lan.

+1 @Rewendor

goldbären tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

6 dakika önce, Llama dedi ki:

önce bi denerler baktılar çok baskı var bence derler hadi güle güle biz kaçtık 

Olay bundan öte. 1.5 milyondan fazla aktif abonesi var Türkiye'de adamların. Heriflerin zaten dünya genelinde büyümesi durdu daha büyüyemiyor. Yeni yerlere ulaşmak böyle şirketler için önemli ve ulaştığın yeni yerde daha ilk birkaç senede 1.5 milyon abone yapmışsın. Niye kaçasın? CNBC-E'nin reytingleriyle Netflix'in abone sayısı kıyaslanamaz bile.

Ki zaten şurayı kendi görüşüm olarak yazıyorum bence Netflix kaliteye çok takılan bi platform değil. SJW'lik uğruna senelerdir çıkardığı leş ötesi filmler, diziler malum. Sansür olacağını sanmıyorum ama olsa bile kırpıp bir şeyler edip devam ederler. 

Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, Khiran dedi ki:

RTÜK açıklama yaptı Netflix'ten de başvuru alındı diye. Bu yalanı ilk yayan Jared Wall denen gereksiz bir Twitter fenomeni zaten. İnsanlar boş yere galeyana geliyor ama RTÜK'ün yapacağı tek şey bunlardan vergi almak ve yaş gruplarını denetlemek. Sansür uygulanacağını falan da sanmıyorum ben. Hangi sinema filminde sansür oldu şimdiye kadar? Onları da RTÜK denetliyor. 

al işte yine başladık. vallahi bu millet akıllanmaz

internete sansür gelirkende SADECE COCUKLAR İÇİN DENETLİYORLAR SANSÜR FALAN OLMAZ YETMEZ AMA EVET diye postluyordunuz

mustehak.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

nf turkiye degil ama sanirim adamlar kotu tv showlari yapmak icin gercekten caba harciyorlar

https://www.pastemagazine.com/articles/2019/09/the-i-land-netflix-spoilers-ending-explained.html

"I’ve always wondered at what point the cast and crew of a TV show know it’s a total disaster. When do you mentally throw in the towel and just collect the paycheck, hoping that you can unlink the series from your IMDB account? These questions were at the forefront of my mind while watching seven horrendously ill-conceived episodes of Netflix’s The I-Land, a show that wouldn’t have lasted more than one episode in a traditional broadcast model, but thanks to binge culture and the ability to hide new content, was incredibly allowed to be made and released."

The I-Land review – Netflix's castaway thriller is not a spoof. It really is this bad

https://www.theguardian.com/tv-and-radio/2019/sep/12/the-i-land-review-netflixs-castaway-thriller-is-not-a-spoof-it-really-is-this-bad

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...