Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix Türkiye

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Livered said:

Benim netflix bazı filmlerde duruyor yükleme çıkıyor % 25 de takılıyor - geri yapıp kaldığım yerden başlat deyince oynuyor neden olur.

Bir de ben bazı dizileri arattım alttaki listede ismi çıkıyor ama kendi yok ortada
Internet anlık olarak kopup gelince ilk dediğin sorun yaşanıyor. Kopmaya da gerek yok, o an yeterli veri çekemez ise (başka bir yerden dl falan varsa olabilir) %25'te takılıyor, tekrar açınca düzeliyor dediğin gibi.

İkinci sorun ise listede ismi var demek Netflix'te var demek değil aslında. Listede onu bulup, ona benzer öneriler sunmak için tutuyorlar. Farklı regionlarda netflix'te olabilir tabi o diziler/filmler, orasını bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Livered said:

Benim netflix bazı filmlerde duruyor yükleme çıkıyor % 25 de takılıyor - geri yapıp kaldığım yerden başlat deyince oynuyor neden olur.

Bir de ben bazı dizileri arattım alttaki listede ismi çıkıyor ama kendi yok ortada

İkinci sorunun cevabı olarak, o diziler Netflix'in databaseinde var, tanımlı ama şu anda yayın hakları yok. Dolayısıyla izleyemezsin, ama orada Netflix diyor ki sana "bak ne aradığını biliyorum da o yok bende, ona benzer şöyle bişeyler ver aşağıda onları izle istersen".

Arattığın diziler başka ülkelerde olabilir (Friends), geçmişte alınıp lisansı bitmiş olabilir (House, MD), ya da hiç Netflix'e uğramamasına rağmen tanınıp database'e girmiş olabilir (Game of Thrones).
Sosyal ağlarda paylaş

2 gun once bende actirdim hesabi. Neyseki kota kalkti o yuzden en dolu paketten aldim 4k izliyorum dizileri. Hakan bitti stranger things 2. Sezonu ortaladim arada filmlere atiyorum kendimi falan.

Acaba farkli ip den giris yapilsa ayni anda hesap ban yermi. 2 3 kisi ortak girelim diyoruz 40 liralik 4 ekranli pakede. Muhtemelen yer tabi ama yapan varmi tecrubelerini aktarabilir mi
Sosyal ağlarda paylaş

''You'' adlı diziye başladım. Geçen haftalarda geldi Netflix'e. Bir bookstore managerının bir kızla tanışıp aşık olup onu takip etmesiyle başlıyor. Baya izletiyor kendini. Öyle bir bakayım dedim bugun 5. bölüm izledim. Aynı isimle bir kitabın dizi adaptationı. Tavsiye ederim.

https://www.imdb.com/title/tt7335184/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...