Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix Türkiye

GERGE

Öne çıkan mesajlar

arşiv farkı akıllara ziyan abi.

değer mi değmez mi konusunda vpn'i sadece netflix için kullanmıyorsan değer bence.

routerdan ayarlaması inanılmaz kolaydı. şimdiye kadar kullandığım en iyi vpn kesinlikle. hızlar, setuplar falan çok hızlı.

router ayarını yapmak +/- 30 sn sürdü.

express pahalı ama daha ucuz bişey bulmak gerek. yıllık girmezsen 12 dolar baya maliyetli.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

değer mi değmez mi konusunda vpn'i sadece netflix için kullanmıyorsan değer bence.

routerdan ayarlaması inanılmaz kolaydı. şimdiye kadar kullandığım en iyi vpn kesinlikle. hızlar, setuplar falan çok hızlı.

express pahalı ama daha ucuz bişey bulmak gerek. yıllık girmezsen 12 dolar baya maliyetli.

Dns trick var 3 dolar aylik ipad'de calisiyordu. Getflix - smartdns fln yalan tv,ipad'de acilmiyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

bingildak said:

Dns trick var 3 dolar aylik ipad'de calisiyordu. Getflix - smartdns fln yalan tv,ipad'de acilmiyorlar

Getflix i android tv ve iphoneda kullanıyorum. Vpn yapmadan us netflix i izlemek güzel
Sosyal ağlarda paylaş

House of Cards için konuşursak us netflix'te TR altyazı var. Fakat ayarlarda görünmüyor.

TR altyaziyi görünür kılmak için TR Netflix'ine girip herhangi bir HOC bölümünü TR altyazılı olarak açın. Sonra US netflixe girip 5. sezonu izleyin. Eğer altyazı ayarlarına girmezseniz dizi TR ayarlarıyla, TR altyazısı ile başlıyor.

Getflix'i 15 gün ücretsizi var. ben trail ile bitirdim tüm sezonu.
Sosyal ağlarda paylaş

dns-trick geçen ay ipad'de sorunsuz çalışıyordu artık çalışmıyor boşuna aldık...

Bu challange cok yordu gerçekten kapatip rahatlıycam en sonunda full korsan takılmak en mantıklısı.

getflix alsam o da aynısı olucak eminim. 1 gün çalışıcak 1 gün çalışmıycak... Akşam eve gelip bir de bunlarla uğraşmak sıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

dns-trick geçen ay ipad'de sorunsuz çalışıyordu artık çalışmıyor boşuna aldık...

Bu challange cok yordu gerçekten kapatip rahatlıycam en sonunda full korsan takılmak en mantıklısı.

getflix alsam o da aynısı olucak eminim. 1 gün çalışıcak 1 gün çalışmıycak... Akşam eve gelip bir de bunlarla uğraşmak sıktı.

evdeki bağlantın SOL mu? nedense ttnet de temiz çalışırken sol ile bağlantılarda çalışmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben aldigimdan beri 2 3 kere acmisimdir ailedesiniz diye kapatmadim:) valla ben de kapatmak istiyorum acikcasi arşiv cok kotu ya 1 2 izleyince hemen sıkılıyorsun. dedigin gibi rahatlik olsun diye aliyosun bu sefer de dns vpn ugrasiyosun.

benim ailedekiler kapatmak istiyosaniz yazin:D
Sosyal ağlarda paylaş

kzpmaza said:

ben aldigimdan beri 2 3 kere acmisimdir ailedesiniz diye kapatmadim:) valla ben de kapatmak istiyorum acikcasi arşiv cok kotu ya 1 2 izleyince hemen sıkılıyorsun. dedigin gibi rahatlik olsun diye aliyosun bu sefer de dns vpn ugrasiyosun.

benim ailedekiler kapatmak istiyosaniz yazin:D

Valla olabilir bilmiyorum ne yapmistik ne odemistik konusuruz. Kendimi bbc belgesellerine verdim netflix'te ya baska bir sey yok.

Ben friends , it's always sunny, vs... veya dev film arsivinden search edip istedigim filmi,bolumu acip izlemek istiyorum ama Netflix dizileri disinda hic bir sey yok tr arsivinde. Anlamiyorum niye bu kadar sıktılar bu isi . Korsana yoneliriz,napalim...

Ha dns'ler bilgisayardan acip izlersen cok guzel calisiyor ama napiyim abi bilgisayar basinda oturacaksam torrent cekerim 2dk'da.

Baglantim ttnet dragonfire
Sosyal ağlarda paylaş

Adamların elinde kendi orjinallerini saymazsak hepi topu üç tane top class dizi vardı tr için, House, Breaking Bad, Dexter. Biz bunların sayılarını arttırsınlar diye beklerken House gitmiş arşivden, lol :D Akıllanmayacak adamlar. Ben zaten vaktiyle izlemiş hatta Netflix'i ilk aldığımda bi rerun çekmiştim komple de izlemeyenler için büyük kayıp oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Getflix sadece bir DNS hizmeti. Fakat bu DNS hizmetini verirken, senin yapacağın netflix dns sorgularını abd'den yapıyormuşsun gibi yapıp US içeriği almanı sağlıyor. Bi yazılım falan yüklemiyorsun yani.

House of cards'in 5. sezonunun tr altyazısı yok görünüyor. Diğer çoğu yapımın ise var.

House of cards'in TR altyazısını açmanında yolu var.

türkçe altyazı ya da dublaj ile yeni sezonu izlemek için şunu yap:

1- tr netflix'e gir.
2- herhangi bir house of cards bölümünü türkçe aç. (ister altyazı, ister dublaj)
3- netflix'i kapat.
4- amerika netflix'ine geç.
5- altyazı seçeneklerine hiç girmeden direkt 5. sezonu izle.
6- tr ayarının amerika netflix'ine geçiyor ve türkçe izleyebiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...