Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pizza üstündeki kaşar

Bone

Öne çıkan mesajlar

kendinizi kandırmayın, milleti de yemeye çalışmayın. herkes ilgisini çeken 3-5 konuda illa ki elitist oluyor.

sen giyim konusunda elitist olursun, azıcık casual-spor giyinene burun kıvırırsın.
başkası pc oyunu konusunda elitist olur
kimisi pizza konusunda olur
kimisi viskide olur.

var herkesin kendine has konusu yani.

ayrıca evet viskiyi kola ile karıştıranlar lütfen ölsün. he sadece jack daniels karıştırıyorsanız sıkıntı yok yaşayabilirsiniz ama yine de bizden uzakta yaşayın pls.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu tamamen birikimin olan ve vakit/para harcadığın birşeyde başka birinin çıkıp senin tersine çemkirmesine verilen tepkidir. Bana batıyor mesela

Özellikle yeme-içme olayında da o ürünün bulunduğu ülkeden gelenler afaroz ediliyor birşey söyleyince. İş için paso İspanya'dayım içim dışıma çıktı Tapas'tan, İstanbul'da tapas diye ekmek üstü anne pizzası satan yerler çıkıp eşşek gibi fiyat çekince çemkiriyorum, ortamda ukala oluyorum. Yapacak birşey yok ama.

Onun dışında İtalya'ya gitmedim hiç, biri çıkıp İtalya'da kaldım ben aslında bu böyle bu şöyle bu yedikleriniz hiç benzemiyor dese saygı duyarım. Ha ama kalkıp yeme ulan ayı, yenir mi hiç o, ıyyy diye triplere girmemek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...