Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sıfır bir

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

http://youtu.be/oJ29nRfKfNY

Bir adana dizisi.
Çok iyi lan. Youtube dizisi olarak yayınlanacakmış. İlk bölümünü izledim baya baya iyi yapmış adamlar. Hani adananın ruhunu iyi yansıtmışlar. Böyle brezilya suç filmleri gibi olmuş.
15 dk'da bir sürü tv dizisinden daha dolu içerik sunmuşlar amatör bir yapım olmasına rağmen.
Sosyal ağlarda paylaş

izledim. fakat bir daha izlemem. ilgi alanıma girmiyor.

izlediğime göre de, iyi. net söylüyorum iyi. lahmacunla adam dövmekten, adana serserilerine -uyuşturucu eksik ama yapacak bişi yok kendilerini etiket etmenin lüzumu yok-, rapli motosiklet sahnesinden, teyzenin ağıtına... kaliteli yapım aga. ben beğendim.

fakat dediğim gibi ilgi alanıma girmiyor, izlemem bir daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Yapım kalitesi amatör türk dizi standartlarını düşününce iyi baya, reklam basabilmek için bakışma ve boş dialogla geçen dizilerle karşılaştırmıyorum bile zaten. Olay örgüsü klasik ama güzel işlenmiş, bi karakterler low-lifelıklarına göre biraz fazla kültürlü sanki. Gerçi wireda bile vardı filozof gangster, dolayısıyla dizidir olacak o kadar. Benim beklediğimden iyi çıktı. (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

İzledim, yer yer cidden çok iyi planlar çıkarmışlar, cut'lar çok doğru, başarılı bir reji var. Bazen basit bir kameraya dönüyorlar orda bozuluyor güzel açılar ve planlar.

Karakterlere zaman ayırabilirlerse bölüm bölüm güzel birşey olabilir.

Sonuçta sevmediğimiz bir gerçeği izlenebilir hale getirmişler. TV'de benzer sahneler çekmek isteseler "over-acting" ile mide bulandırırlardı, burda "gerçek" direkt.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen abi @2 ne öyle, adam akıllı yorum yapın.

sanssizsansli said:

Neye göre kötü mesela 100 milyonluk hollywood yapımlarına göre mi?
Diziyi kendi konteksi ve şartları içerisinde değerlendirince ufak hatalar ve eksiklikleri dışında kötülemek için ben çok bir sebep göremiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...