Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

jatominin batması

elesso

Öne çıkan mesajlar

Bildigin dolandiricilik yapmışlar. 5-6 ayimiz daha vardi esimle benim.
Ama bi bokluk cikacagi belliydi son 2 aydir marmara forumdaki aletlerin hepsi bakimsizliktan dökülüyordu.
Mal varligi dogru duzgun yoksa aletler de rehinliyse para fln alamazsiniz demis gazetelerdeki avukatlar. Baska magdur varsa bizim gibi gecmis olsun
Sosyal ağlarda paylaş

6 ay önce üye oldum

hem bellevue ye hem de city's e gidiyordum ki ortada hiçbir şey yok gibiydi gayet kalabalık ve güzel işliyor gibi duruyordu.

ancak 2 yıl önce 2k ya olduğum üyeliği
bu yıl 1300 e oldum ki demek ki kaçış planı yapmışlar bu şekilde.

şimdi ben peşin vermedim ay-ay ödüyordum da nasıl olacak merak ediyorum kartı kapattırsam mı direkt
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:

6 ay önce üye oldum

hem bellevue ye hem de city's e gidiyordum ki ortada hiçbir şey yok gibiydi gayet kalabalık ve güzel işliyor gibi duruyordu.

ancak 2 yıl önce 2k ya olduğum üyeliği
bu yıl 1300 e oldum ki demek ki kaçış planı yapmışlar bu şekilde.

şimdi ben peşin vermedim ay-ay ödüyordum da nasıl olacak merak ediyorum kartı kapattırsam mı direkt

gelecek dönem işlemlerinde provizyonda dır. internet bankacılığından bakabilirsin kredi katı ile halletmişsen. Hiç öyle bişey yoksa zaten problem de yok.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

yok abi öyle olmuyor.

mağaza taksit taksit alıyor ödemesini bankadan. en azından bizim için öyle. taksitli satışın ödemeleri taksit taksit alınıyor. adam 6 taksit aldıysa çıkartıp sana banka paranın hepsini vermiyor.

Bizde direk odeme abi. Gerci taksitle cekmiyorum pek ama bazen denizbank karti olana falan kendisi boluyo, bizi ilgilendirmiyo tabi
Sosyal ağlarda paylaş

Abi iki model var işte.

Firmanın direkt çekip, bankanın da direk bütün miktar kadar blokaj koyup, müşterinin ekstresine taksit taksit yansıttığı model var. Bunu başvuru/dilekçe vb. ile iptal edemezsiniz, izinsiz tahsilata değil dolandırıcılığa falan girer bir yerde, banka da mahkeme kararı olmadıkça "bizi bağlamaz" der ki çok haksız da sayılmaz.

Bir de firmanın kredi kartı bilgilerinizi bir yere kaydedip her ay yeni bir tahsilat olarak çektiği düzen var. Bankadan bağımsız bu, kartı mail ordera kapatmanız yeterli olur muhtemelen, ama emin olmak için "kartımı kaybettim" derseniz numarasını değiştirip yenisini yollarlar, taksitlerin devamını çekemez kimse.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

barış fitness center'a gidiyorum. barış var, sahibi ve hoca. arada salona dalar "şu amınakodumun dumbellerini yerine koysanıza lan!" diye bağırır falan. motivasyon tavan.

aha, ahmet okumuşa gidiyodum bende. koşu bandını 10 dakikadan fazla kullananı azarlıyordu. servis masrafına yetişemiyorum diye ağlaşıyordu.

her tarafta yazı vardı 10 dakkadan fazla kullanmayın diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...