Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nurtopu =)

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

• 4 ay sonra ...
  • 3 yıl sonra ...

Sana bazı sorular hazırladım. Alıntılayarak cevap yazarsan sevinirim unutmayayım.

1. Çiftleşmeden nasıl doğurdu? Ya da çiftleşti haberiniz mi yoktu? Bu kısmı aşırı merak ettim. Sokakta koklaşırken tek bi damlayla falan mı hamile kaldı nedir ? kırma mı?

2. Tek yavru doğuran köpek ilk kez duyuyorum. Veteriner normal dedi mi bunun için? 

3. Tuvalet başta olmakla beraber eğitim ve komutlarını normalden hızlı öğrendi mi? Annesi de öğrenmesine yardımcı oldu mu? 

4. Anne kaç yaşındaydı?

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, Voys dedi ki:

Sana bazı sorular hazırladım. Alıntılayarak cevap yazarsan sevinirim unutmayayım.

1. Çiftleşmeden nasıl doğurdu? Ya da çiftleşti haberiniz mi yoktu? Bu kısmı aşırı merak ettim. Sokakta koklaşırken tek bi damlayla falan mı hamile kaldı nedir ? kırma mı?

2. Tek yavru doğuran köpek ilk kez duyuyorum. Veteriner normal dedi mi bunun için? 

3. Tuvalet başta olmakla beraber eğitim ve komutlarını normalden hızlı öğrendi mi? Annesi de öğrenmesine yardımcı oldu mu? 

4. Anne kaç yaşındaydı?

1. Ciftlestigini ben bilmiyordum , daha once ciftlestigi halde dogurmadigi da olmustu. Bu cocuk bir gunah gecesinin meyvesi, baba kim pek bilmiyoruz , suphelendigimiz insanlar var onlar da sahiplenmedi. Hic takmadilar merak etmediler , cocuk pic kaldi.

2. Veterinere gore , kopek dogumlarinin sadece %10 boyle tek bebek oluyormus, ama ben Suprizi taniyorum , hayatimda yemek yemeyi, bok yemeyi, corap yemeyi,cop yemeyi,kusmuk yemeyi bu kadar cok seven bi hayvan gormedim,bayilana kadar yemek yiyo, bu kesin kardeslerini yemistir anne karninda orospu.

3. Hayir normalden yavas ogrendi cunku laf soylediginde ,arsizca anasinin ardina saklanip ordan havliyordu , inanilmaz simarik ve igrenc karakterli bi cocuktu , hala simarik. Annesi de duygusal kopek , biz cocuga bagirip cagirdigimizda agliyor araya giriyor fln, egitemedik dogru duzgun. Hatalar yaptik. Neyse ogrendi illa ogreniyor ama uzun surdu.

4.Anne sanirim 8 yasindaydi,yahut 9,bana geldigi yasi tam bilmiyoruz cunku,ama gec yasta bi gebelikti,dogumdan sonra emzirme fln bitince kisirlastirdik zaten ikisini de,bi daha ugrasamam yavruyla fln. Cok stres. Hem heryerde kopek var. Ama simdi uzuluyorum biraz,pezevenklerin genleri cok komik cunku,karakterler komedi.Lusi dunyanin en iyi kopegi,legacy si bir nesil daha devam etmeyi hakederdi edemiyecek

ne yapalim kismet

Sosyal ağlarda paylaş

22 saat önce, Laraken dedi ki:

1. soru için merakını gidereyim abi çiftleşmeden doğurmuş aynen. kendi üretmiş içinde.  

abi çiftleştiğini ben de biliyorum tabi ki, pes. muallakta kalmış merak etmiştim. geldi aradığım cevap zaten. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...