Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nurtopu =)

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

Face'te ekli olan fln bazı arkadaşlar zaten gördü,ama burdan da paylaşmak istedim

lusi son bir haftadır bi rahatsızdı,ishal,durduk yere titreme,genel olarak bi yavaşlık,midesinde sertlik,memelerin büyümesi

son kızgınlıkm dönemi bundan 2 ay önceydi,ama daha önceki kızgınlık dönemlerinde de sevişmiş,yavruluyamamıştı

yinede durumundan şüphelenip,salı günü modada bi veterinere uğradık
benden güzeeeel bi muayne ücreti alan bu vet ablamız,mide ilacı verip,oldukça pahalı kan tahlili ve antibiyotik tedavisi önerip,sorunun mideden yahut psikolojisinden kaynaklanabileceğini,bunun sahte gebelik olduğunu,hamile olmayacağını fln söyledi bana,yanlış tteşhis,ama olsun,neyseki param yoktu o antibiyotik tedavisi olayına fln hiç giremedim

sonra ertesi gün,işe gitmek için evden çıkmaya hazırlanırken,beni şok eden bir görüntüyle karşılaştım

çocukçağız doğurmuş,odasında oturuyor,ne bir ses yaptığı ne bir ağladığı var,cefaker anne yavrusuna sarılmış duruyor,ilk başlarda kendiside şoktaydı,gözlerinde stres ve korkuyu gördüm,neyse şimdi biraz daha olaya hakim ve rahatladı

tek bir yavru,ufacık minicik fare kadar,sonradan muayne için gittiğimiz veteriner serkan bey,tek yavru olmasına bi hayli şaşırdı,ama zati lusi 7.5kg,ufak tefek bi arkadaşımız,bitanecik yavruya yetmiş gücü,yani korkmayın,rahminde kalan fln yok

yeni bir işe başladığım,hayatımın ilginç bir dönemindeyim,kendimce önemli kararlar aldığım bugünlerde,birden yavru geldi başımıza,ne olduğunu anlamıyorum,doğrusu kafam iyi gibi gezdim ilk 2 gün,daha yeni kendime geliyorum

ne bir isme karar verdim nede başka birşeye,tek bir yavru,o yüzden kalbim pırpır,üzerine titriyoruz,2-3 yavru olsa belki daha rahat daha relax olurdum,şu an kafam patlıyacak gibiyim

olsun,yavrumuz şansıyla gelsin...

darısı başınıza

[video]https://www.youtube.com/watch?v=nz86CisRVcE?feature=oembed" width="459">

[video]https://www.youtube.com/watch?v=FJ6bndCsT6M?feature=oembed" width="459">

[video]https://www.youtube.com/watch?v=r_m_T-zbCX8?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

yinede durumundan şüphelenip,salı günü modada bi veterinere uğradık
benden güzeeeel bi muayne ücreti alan bu vet ablamız,mide ilacı verip,oldukça pahalı kan tahlili ve antibiyotik tedavisi önerip,sorunun mideden yahut psikolojisinden kaynaklanabileceğini,bunun sahte gebelik olduğunu,hamile olmayacağını fln söyledi bana,yanlış tteşhis,ama olsun,neyseki param yoktu o antibiyotik tedavisi olayına fln hiç giremedim

sonra ertesi gün,işe gitmek için evden çıkmaya hazırlanırken,beni şok eden bir görüntüyle karşılaştım

çocukçağız doğurmuş,odasında oturuyor,ne bir ses yaptığı ne bir ağladığı var,cefaker anne yavrusuna sarılmış duruyor,ilk başlarda kendiside şoktaydı,gözlerinde stres ve korkuyu gördüm,neyse şimdi biraz daha olaya hakim ve rahatladı

tek bir yavru,ufacık minicik fare kadar,sonradan muayne için gittiğimiz veteriner serkan bey,tek yavru olmasına bi hayli şaşırdı,ama zati lusi 7.5kg,ufak tefek bi arkadaşımız,bitanecik yavruya yetmiş gücü,yani korkmayın,rahminde kalan fln yok

çok tebrikler tek yavru kıyamam ya nasıl stres olmuştur anne de.

bir de merak ettim bu moda'daki veteriner, tam kadıköy rıhtımdan modaya çıkarken köşebaşı soldaki yer mi?
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

çok tebrikler tek yavru kıyamam ya nasıl stres olmuştur anne de.

bir de merak ettim bu moda'daki veteriner, tam kadıköy rıhtımdan modaya çıkarken köşebaşı soldaki yer mi?

hehe teşekkür

galiba orası evet,hatta google a baktım "moda veteriner kliniği"

yani tanımıyorum insanları,sadece bi tane tecrübem oldu,kötü niyetli olduklarını söyleyecek kadar tanımıyorum yani,ama yeteneksiz yahut özensiz oldukları kanısına varabilirim sanırım bu olaydan sonra,beni bi til ettiren mevzuda,yavruyu gördüğümde panikle kartvizitteki numalarını aradım,ne yapmam lazım fln bilmiyorum diye,cep telefonu kapalı,sabit noyu açan yok,hafta içi saat 12'de.... sırf o yüzdden biraz uyuz oldum dogrusu,bi daha gitmem ggnormk

doğumdan sonra rasimpaşa mahallesinde pet nature kliniğini keşfettim,serkan isimli bir vet ordaydı,tavsiye üzerine gittim(sokaklarda köpeği olan insanlara sordum kime gittiklerini,çoğu tek ağız bu adama yönlendirdi)
serkan bey çok ilgili ve yardımcı oldu,ilk muayneye para bile istemedi,hatta dükkanını kapatıyordu köpek getircem diye bekledi fln,saolsun,bundan sonra veterinerim kim biliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaki kakanın kusruna bakmayın,yavruyu göreli daha 5 dakka olmamıştı bunu cektiğimizde,fotoda gözükmeyen daha nice kalıntı vardı odada :p

şimdi lusiyi yavru uyudugu zaman dısarı cıkarıyorum,normalde cok dışarıcı gezmeyi seven lusi,1 dakika içinde kapının 10 metre çapında kakasını çişini aceleyle yapıp ağlaya ağlaya apartmana koşuyor,YAVRİİİİM diye,çok komik görüntüler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...