Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FENERBAHÇE 2016-2017 Genel Tartışma - 1

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

Ben arfanın uçak rötar mı yaptı

Eden Hazard'ın Fenerbahçe'ye gelmesini bekliyodur. ISISISISIS

Zegna said:

irfan can ı basaksehir nasıl aldı ya? cok begenmiyorum ama olurdu sanki.

bu takıma ekici iyi olabilir bu arada. ya da yabancı bi 10 numero artık sart

İrfan Can transferi Başakşehir'in bu zamana kadar ödediği en büyük bonservise denk geliyor. Şaka gibi ama adamların rekoru 1 milyon 750 bin Euro.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zorya Luhansk, oyuncuları Oleksandr Karavayev'in Fenerbahçe'ye transfer olduğunu açıkladı.

Altı aylık kiralanmış, opsiyon vs. var mı şimdilik bilinmiyor.

http://www.transfermarkt.com.tr/oleksandr-karavaev/profil/spieler/59322

transfermarkt'a da düşmüş hemen.

Bu arada o da Shaktar'dan kiralıktı Zorya da, Shaktar geri çekip Fener'e vermiş. Sobol'da da aynısı olacak.

Adamlar resmen en etkili isimlerinden ikisini anında çektiler. Büyük darbe indi Zorya'ya SADSDAS
Sosyal ağlarda paylaş

ben beğenmiştim fb maçlarında bu arada, bir de zorya - manu maçını izlemiştim. tabela yapamaz ama alan açsa yeterli. ayrıca volkan ya da alper'in yerine lens'in karşısına beyinli birini koymak ciddi anlamda iyi iş olacak.

FB'nin en büyük sıkıntısı 11 kişilik kadroda Lens hariç top taşıyacak adamın olmaması. +1 sorunları çözmez ama bir tık daha rahatlatır.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

ilk maç yine sıkıştıracaklar iki tane, dekoderi kırıp atacaksın camdan.

yapma.

Genelde ilk yarı başında böyle oluyor diye almadım bu sene, zaten tırt olacak diye düşünüyordum ama Dick amca toparladı takımı. Bir orta saha ile rahatlayabiliriz gerçekten. Bir de web alıyorum, en kötü monitörü kırarım :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi dick amca toparladı diyorsunuz da, geçen sezonla bu sezonu karşılaştırıyordu geçen biri. geçen sene ile bu sene atılan gol sayısı daha az, toplanan puan daha az falan filandı, hani kadro yapısı değişmediği için dick de pereira da olsa aynı tas aynı hamam, geçen sene herkes ortasahadan şikayet ediyordu, e bu sene orta saha yine aynı yine defansif, ki hani hücumcu orta saha alalım diyorsunuz da bu da sistem değişikliği demek elinde adamlar varken dick hala 3 defansif orta saha ile çıkıyor, çünkü türkiye ligini tanıdı başlarda kastı biraz hücum oynatayım diye ama burası hollanda değil patladı, sonra bildiğin pereira sistemine döndü.

lens birçok maçta ulti açtı, hakeza musa; onlar da olmasa ilk yarıyı çok daha geride bitirirdi fenerbahçe. o yüzden hani dick'te de bir şey yok. sistem hocası değil takıma level atlattıracak. şg öyle mesela, conte bu sene chelsea'de yaptı, mourinho o tarz ya da ne bileyim lucescu, guardiola. ama dick'te ben o ışığı göremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

UEFA eleme maçına 2 gün lig maçına 4 gün kala goreve gelen adam ne sistemi kuracak ki? Kadroyu tanıması 3 ay zaten, en azından kısa sürede bu kadroyla oynanacak doğru oyunu buldu, seneye kalırsa o zaman bakarız sistem kurabilecek mi diye. Şenol sistem demişsin, hangi sistemmis o? Geçen sene ki futbol ile alakaniz mi var? Sosa+gomez+töre 64 gol/asist yapmış, ekstradan performansı almışdir adamlardan, ki Şenol'un alametifarikasi bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Dick bir şey yapmadı ki bir de? Kendi sistemi tutmayınca klasik savunma bazlı takıma geri döndü. VP ne oynattıysa onu devam ettiriyor. Güvenli kale, bir şekilde gol zaten atıyorsun rakiplerin %80'ine TR de. %20'sine kaybetme yeter.

Dick Advocaat bir yerlerde bir etki bırakabilecek çapta hoca değil.

Tek sevdiğim yanı var ama hak edene forma veriyor. Ligde Avcı dışında bu konuda net en adili, en temizi.
Sosyal ağlarda paylaş

Tyrion said:

UEFA eleme maçına 2 gün lig maçına 4 gün kala goreve gelen adam ne sistemi kuracak ki? Kadroyu tanıması 3 ay zaten, en azından kısa sürede bu kadroyla oynanacak doğru oyunu buldu, seneye kalırsa o zaman bakarız sistem kurabilecek mi diye. Şenol sistem demişsin, hangi sistemmis o? Geçen sene ki futbol ile alakaniz mi var? Sosa+gomez+töre 64 gol/asist yapmış, ekstradan performansı almışdir adamlardan, ki Şenol'un alametifarikasi bu.

abi beşiktaş değil sadece, bursa'da da aynısı trabzon'da da aynısı adam sistem getiriyor. da neyse olay şenol değil fenerbahçe last year vs. fenerbahçe this year. yani dedeye fazla güvenmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

ugur meleke Oleksandr Karavayev`i sag bek oynatmak icin aldilar dogrudan senerin yerine dedi,eger tutarsa gokhan gonul gibi etki yapar onundeki lens ile.Ben arfa nin tr de basarili olacagini sanmiyorum,keske biraz daha yasli kendini kanitlamis birini alsak,karakteri oturmus 30 yas civarinda,Ben arfa gelip istanbul gecelerine akinca kazim kazim gibi olur
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...