Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FENERBAHÇE 2016-2017 Genel Tartışma - 1

Liebe

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

dick gg, anlaşmaya çalışıyorlarmış tazminatta.

DarKRideR said:

internet sitelerinde yazılıyordu la o dick tazminat olayları, okumaktan yoksun öküzler olmasaydınız zaten gündemde konuşulan şeyi taşıdığımı bilirdiniz.

gerçi şuan onları o zaman okumuş olsanız bile pek değeri yok değil mi :( sdfsda

Play it again Sam
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Peregrin said:

bu arada nouma baya bi elini iceri sokup cekilis yapmisti, goruntulerden de anlasilacagi uzere yalanlariniz ve iftiralariniz yine tutmadi.

senol'u aramis zaten van persie devre arasinda, gelmek istiyorum dogustan besiktasliyim demis

Ula ne yalanı ya. Adam dilledi eline aldı falan filan. Sallamayın bari.

Kupa bizim için önemli olmadığı için persie the milk cup conquerer a haber yollamamistir ŞG.

Yalan soyluyorsunuz diyorum iste abi.

Aksini iddia eden hem ilik hem de yalancidir.

Aha bu da linki, pascal da var bonus olarak siz cok seversiniz.

https://twitter.com/mertbozdag/status/829008014078259201
Sosyal ağlarda paylaş

Van persie konusunda tosic in baldirina basıyor hiçbir şey olmayan pozisyonda, üstüne tosic kafasıyla ittirince kendini atıyor ki bence o bile kırmızı beklemezken kırmızıyı yapıştırıyor palabiyik. Sonrasında hayalarini tutarak malum hareketi yapıyor bunun görüntüsü videosu yok hepimiz biliyoruz ne amaçla yaptığını birbirimizi kandırmayalım. Taraftara dil atıyor rakibi kışkırtıyor. Melo-volkan stayla hareketler yapıyor. Van persie nin Fair play açısından bu maçta savunulacak yani yok. Bu kadar sinirlenmedim sebebi de zaten Fenerbahçe nin ve kendisinin ilk yarıda pozisyon bulamaması ve etkisiz kalmasi. Ama dediğim gibi fair Play açısından kimse Van persie yi savunmasın lütfen şurada. Her ne kadar Pascal gibi tombala çekmediyse de bariz bir hareket var, maç boyu full çirkeflik. Maç boyu persie lens in falan faullerini saysak işin içinden çıkamayız.

Öyle ya da böyle fener sapladı, tebrik ediyoruz ama futbolcular özellikle de persie ozan tufan in falan maç sonrası hareketleri yazık, büyük camiasına yakışmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

applev0dka said:

Tamam tamam simdi oturdu taşlar bende yerine .d

Ingiltere pasaportu falan filan. Hic mod gibi bir ses tonun yok ki abi ondan çıkaramadım sdfs

teamspeak'te benimki gibi mükemmel bir sesi duymaya alışık olduğundan böyle bir şey oluştu zaar.

Uluslararası çalışan bir firmanin ortadoğu ve balkanlar operasyonlari muduru ile konuşuyor gibi hissediyorum.

Sonra topu iskaladigini goeunce tum karizma gidiyor zaaa
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Sonrasında hayalarini tutarak malum hareketi yapıyor bunun görüntüsü videosu yok hepimiz biliyoruz ne amaçla yaptığını birbirimizi kandırmayalım.
Diger seylerle ilgili yorumum yok hakemin hatası cezasını kesecekti coktan.

Ama sort meselesinde hic birsey yok.
benjani said:

https://twitter.com/LeaderofFENER/status/828676443118899201

hareket oyun kuralları içersinde
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...