Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FENERBAHÇE 2016-2017 Genel Tartışma - 1

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

Rvp 25 Marko 10 ba fabiano 10 galiba. Sowu da 1.7 milyona sattık zaten.

olum sen muhasebe işi yapmıyor musun ?

anlamıyor musun yoksa salağa mı yatıyorsun.

ben bonservis kar ya da zararı mı dedim, satılan oyuncuların ne alakası var, yalan borcum mu var al bak işte alla alla

http://www.transfermarkt.com.tr/fenerbahce-sk/transfers/verein/36/saison_id/2015

Souza 8
Kjaer 7,65
Ozan 7
Nani 6
Rvp 5,5
Ferdi 3,4
Volkan 2,5
Sener 1,63

topla bakalım

ben transfere 42m harcamıs fener diyorum, sowu bilmem ne kadara satmadık mı diyorsun bana, lan ben şu kadara sattınız satmadınız gibi bişey mi dedim. sayılarla ortada olan şeyleri bile çarpıtıp garip garip konusuyorsunuz, komikli şakalı şeyler yazınca kendinizi haklı sanıyorsunuz sonra
Sosyal ağlarda paylaş

Olm cins misin transfere harcanan paranın manası nedir söylemende bi anlat da bilelim? Real robaldoyu satıp 4 tane adam alsa aynı paraya işte atıyorum 100 milyonluk transfer yaptılar yine şampiyon olamadılar mı dersin? Muhasebecilikse al sana muhasebecilik, bana net transfere harcanan parayla gel fener 90 değil 42 harcamış deyince gerçeğin yarısını söylemiş oluyorsun sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

transfere 3m harcayan takımı şampiyon olamadı diye eleştirir misin ?

peki 42m bonservise bir o kadar da yıllık ücretlere veren takımı eleştirir misin ? sonuna kadar eleştirirsin.

aradaki farkı anlayamıyorsanız lafım yok zaten

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Beşiktaş maçının hakemi Halis Özkahya'yı eleştirdi. Federasyonu da topa tutan Yıldırım, "Biz transfere 70 milyon euro harcadık. Bir hakemin düdüğüyle bu paraları sokağa atamayız" dedi. 30 Eyl 2015

http://www.aljazeera.com.tr/haber/70-milyon-euroyu-bir-dudukle-sokaga-atamayiz
Sosyal ağlarda paylaş

Ziyech > Ajax

Menejeri açıkladı Radyospor'a bağlanıp, Ajax'ın son teklifi çok iyiydi kabul ettik demiş. Fenerbahçe'ye gelmeyecek Ajax'ta artık kesin vs...

Bizim eleman dün akşam bile kesin bizde diyordu, bitirdik anlaştık Twente ile falan diyordu. 2.5 milyon euro kiralık parası + 8,5 milyon euro satın alma garantili opsiyon falan demişti alım şartları içinde Twente de kabul etti diyordu. Bu sene çok haberde olduğu gibi yine haberi alınca heyecanlanmış beklemeden demek ki sdafsdfds

Bu arada Ziyech ile 1.5 - 2 aydır anlaşıldı Twente ile anlaşılamıyordu ki adamlarda zaten bekleyerek en doğru kişiye yolladılar, tahminen 10+ m euro para almışlardır. Sezon açılınca da deli gibi oynadı zaten ondan çok piyasa yaptı. Ajax'ın da deli ihtiyacı onun gibi adama ki oradan da zaten EPL yapar 2 sene içinde tahminen daha iyi paraya.

edit:

Hesap ver lan dedik elemana şaka yollu, halen gelecek diyor sdafsdsd

said:
"Ben hala gelecek diyorum. Menajeri niye İstanbul'daydı dün onu açıklasın... Ve kim aldı onu :P"
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...