Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

özeti izledim de şimdi ne biçim penaltı o yuh demeye geldiydim, arka sayfaya baktım, sel olmuş. olm eyyam diye nası bi kafayla ağlıyorsunuz. zaten 3-0 yani, oradan maçı mı verecek beşiktaş. öle eyyam mı olur anasını satiim :D hakem bildiğimiz mal heralde yani.

Ondan sonrasını izlemedin tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ust düzey hakemlerin %50den fazlasinin arasinda akraba bagi var deniyor. Sadece bu hakemlerin neden kötü oldugunu aciklamaya yetiyor. Sahada senelik 1-10 milyon arasi kazanan adamlar var sahalar tarla gibi o adamlari idare edenlerde kapicilik meslegini anca idare edebilecek adamlar ama amcaoglu teyze cocugu falan doldurmuslar. Yeteneksizler iste bu kadar basit.
Sirf onu örtebilmek icin su video hakemin testuseri biz olicaz. Ridvan dedi mesela bunca yildir video hakemsiz gidiyoruz bekleyelim biraz daha baskalari kulllansin ondan sonra alalim gerekirse diye ama su sartlarda paldir küldür gelecek belli.Video hakemin ilk geldigi sene direk cöp olacak onuda beceremez bu mallar.
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

İsraf olan bjk nin maç oynaması. Hiç oynamadan versinler 3 puanları. Hatta direk şampiyonluğu.
2 yıl önceki başkanı federasyon başkanı olan takımın alın teriyle şampiyonluk kazandığına inanmak çok ayıp.
Kaldı ki yakın geçmişinizde sabıkanız var bu konularda.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

özeti izledim de şimdi ne biçim penaltı o yuh demeye geldiydim, arka sayfaya baktım, sel olmuş. olm eyyam diye nası bi kafayla ağlıyorsunuz. zaten 3-0 yani, oradan maçı mı verecek beşiktaş. öle eyyam mı olur anasını satiim :D hakem bildiğimiz mal heralde yani.

4 0 dan maç verir beşiktaş...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...