Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

pek bilinmiyor. ama onu yurt dışına çıkarmaya çalışıyorlar diye biliyorum, yani konuşuluyor.

aşırı potansiyelli bir çocuk. hani üstüne düşülse yerel donnarumma hikayesi vs. yapabilecek potansiyeli var deniyor. Ayaklarını özellikle çok övüyorlar oyun kurma becerisi vs. iyi deniyor izleyenler tarafından eskiden beri vs...

Yani söylenti ve bence olması imkansız ama ŞG bu sene beğenirse bonservisi alınacak ve ilerleyen yıllarda direkt kaleye koyulacak vs. de deniliyordu sene başında da bu sezondan sonra ŞG'nin öyle bir şeye niyetlenmiş bile olabileceğine inanmıyorum sdafadsfsda

ŞG istediğinden değil, zorunluluktan genç yetenek çıkarıyormuş resmen onu fark ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

pek bilinmiyor. ama onu yurt dışına çıkarmaya çalışıyorlar diye biliyorum, yani konuşuluyor.

aşırı potansiyelli bir çocuk. hani üstüne düşülse yerel donnarumma hikayesi vs. yapabilecek potansiyeli var deniyor. Ayaklarını özellikle çok övüyorlar oyun kurma becerisi vs. iyi deniyor izleyenler tarafından eskiden beri vs...

Yani söylenti ve bence olması imkansız ama ŞG bu sene beğenirse bonservisi alınacak ve ilerleyen yıllarda direkt kaleye koyulacak vs. de deniliyordu sene başında da bu sezondan sonra ŞG'nin öyle bir şeye niyetlenmiş bile olabileceğine inanmıyorum sdafadsfsda

ŞG istediğinden değil, zorunluluktan genç yetenek çıkarıyormuş resmen onu fark ettim.

bu konuda şg'ye çok kızamıyorum. fiko kafasında bitiyordur her gün üçüncü yıldız, ffp'den kurtulma, gs ve fb'nin batık durumu vs. diye. uefa'ya da pek önem vermeyecek bu yıl diye düşünüyorum. bu doğrultuda bu sene öyle cevher çıkarsın diye beklemiyorum o yüzden. ama seneye oğuzhan aydoğan, utku, eslem, fatih ve muhammed'i monte etmeye başlamalı. samed gibi transferler de yapılmalı.

utku'nun kalitesi belli oluyor, fabri'yi örnek alması da güzel muşmula reis yerine. ayakları iyi, oyunu pasla başlatıyor, dan dun tepmiyor, soğukkanlı. rakip darıca da olsa 2-3 zor top çıkardı. fabri'nin arkasında 3-4 yıl daha beklese ve bu süreçte mümkün olduğunda ilk 11 oynayabilse çok iyi olur. ya da bonservisini alıp ilk 11 oynayabileceği ortalama üzeri bir takıma kiralayacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

ben sana tek bir şey diyeyim.

bugün maçta kulübede sadece 5 yedek vardı. 2 boş slot olmasına rağmen oğuzhan aydoğan falan yoktu.

bu adam bu kadar kötü mü?

Kötü değilse bu adam nerede?

Tekrar başa dönüyorum. Bu adam kötü mü? Kötüyse niye aldınız.

ŞG'nin isteyerek genç bir oyuncuya şans vereceğini sanmıyorum. TR kupasında bu şans eline şimdiye kadar en az 3 kere geçti. Adam Bolu'da - derecede bile Adriano'yu oynattı falan.

ŞG öyle gençlere önem veren bir hoca değil yani, oynatmak zorunda kaldığında çok iyi verim alıyor bunu inkar eden salaktır mesela ama elinde geniş kadro olunca dönüp bakmıyor.

TS'de de oldu aynısı, Bursa olayı bayağı yanılsama oldu Türk taraftarı için. Hamza da şuan gençlerle, altyapıdan gelenlerle çok iyi iş yapıyor. Adı Hamza diye değer görmüyor sadece. Algı meselesi başka bir şey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçi kupada Fatih, Muhammed, Eslem falan üstüne düşmesi gayet güzel bir şey. Çok fazla süre verdi. Özellikle Fatih'e bayağı güveniyor belli ki.

Zaten aralarında da gerçekten geleceğe yönelik ciddi ışık veren Fatih, umarım ligde falan da oynatmaya başlar. Ama sanmıyorum işte. Zaten stoperde oynatamaz rotasyon şişti. Bekte zaten GG gitse Beck var. Sıra gelmez vs...
Sosyal ağlarda paylaş

ondan ziyade a takımın ihtiyacına göre alıyor bence. şu an quaresma ve babel hariç kanat yok takımda. cenk ve aboubakar da burada kullanılabilir sadece. aras'ı denemesi lazım mecburen, onda da pek ışık göremiyorum ben gerçi. armenian messi çıkmadı söylendiği gibi sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

bana fanatiklikten ziyade baskasini taklit etmeye calisiyor gibi gelmisti. patlatayim bir tane manset gibi, gundem olsun demis. hesaba katmadigi kisim kopyaladigi seviyesizler bile konuya daha hakim. birilerinin kiyagiyla oraya ciktigi belli. yoksa ne arasin profesyonellerle ayni karede.
Sosyal ağlarda paylaş

Rhodolfo için anlaşılınca alınacak.

Edit:

Bu arada 12 yabancı statüsü var BJK'nin kadrosunda, 14 nereden çıktı ya :D

Edit2:

Şimdi yine kontrol ettim de Aras yabancı statüsüyle oynuyormuş. 13 oluyor yine. +1 slot halen var.

2 yabancı transferi kovalıyor şuan kulüp zaten ondan biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...