Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[CS] Counter-Strike... Bi zamanların efsanesi sindinin coluk cocuk oyunu...:((

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

said:
Bonecrusher, 23 May 2003 10:49 tarihinde demiş ki:
urza 6.5 i unutmuşsun..[hline]Wacky, 15 May 2003 01:45 tarihinde demiş ki:
Ya çok zeki, "o kadar spastik bişi yapcam ki herkesin aklında yer edicek", ya da moron, "süper olcak abi fikir süper ehe ben bi dahiyim" diye düşündü.

6.5 hatalı sürüm olduğundan 3 günde mi ne 6.6 çıktı hatırladığım kadarıyla 6.2nin ardından..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
UrZa, 22 May 2003 23:46 tarihinde demiş ki:
Ben daha önce vardım yarışına girmenin alemi yok...
lol olm sen giriosun yarışa milletle ehuehu
ne adamsın Urza ya :)[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

doğrudur yazmışsındır büyük adamsın Urza

We love Urza ! :)
Urza rox.

ehueue..

istesen atom mühendisi bile olurdun be.. :D ehueauhuha[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UrZa, 10 June 2003 11:40 tarihinde demiş ki:
çoğunuz sallıyorsunuzda yok 1 de başladım 2 de başladım diye ama ben şunu bilirimki eskiden öldüğünüzde düşen silahlar bir sonraki round'a kalırdı bu versiyonu söleyen olursa hemen aferim diecem.

o sekilde 2 versiyon vardı eminim ama hatırlamıyom 2.0 veya 1.2 olabilir(ama ilk 1.2)[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock::rock::rock::rock::rock:
:tebrikz:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...