Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlerite

Flassh

Öne çıkan mesajlar

ulric'in battleritelarında 1 tane adamakıllı ofansif bişey koysalarmıştı, herşey shield ve takım sinerjisi olunca gameplayi beklediğimden çok daha clunky kaldı

bir de abi diğer supportlarda fear var falan displacement var hede var, bu herif 1v2 yapamıyor resmen, 150 score ezmoları taşıyamıyorum qq
Sosyal ağlarda paylaş

bir de bu oyundaki voice acting niye bu kadar kötü abv taya falan triggerlıyor beni resmen

hani diablodaki yan karakter için gidip troy baker getirsinler blizzard gibi demiyorum da abi hakkaten çok kötü lan, "petty" olup da mal gibi durmayan tek monologlar pearlinkiler
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
jade bilemedim. hem zoraki snipe'a yonlendiriyorlar hem de uzerine tekrar nerf hem de m1'e. counter'i olmayan ranged'e bu kadar abanilir mi.

jamila bufflari komik. sorunu yavaslik olan karakterde hala dmg, energy tweaking. yahu m1 cancellayamiyorsun. melee range ex ability inene kadar body dodgeliyor rakip.

said:
Hook Shot (E)
Now ignores Global Cooldown

bunun gibi seyler lazim daha responsive hale getiren.

ulric icin smite switchlemeyi hizlandirsalar iyi olur. cekismeli ortamlarda cogu zaman smite atmadan switchlemekle sonuclaniyor. onu duzeltmek yerine gidip shield miktarini nerflerler mi acaba of ahah.

su lig baslasin da hakiki meta belli olsun. dev comment'e competitive meta falan demisler de arada bir in-house turnuva yapmakla olmaz o is. ladder'dan cok ayrildigini sanmiyorum boyle kisir turnuva ortaminda.
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunu oynamadım ama genelde: 2 yetenek veya vuruş arasında geçen süre, global cooldown diye birşey oluyor. Bunu animasyonmuş gibi gösteriyorlar.

Bunu koymayı beceremeyen ko gibi oyunlarda animasyonu yarıda keserek, hile yapabilmek mümkün. Sonra da adına "kombo" diyorlar :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...