Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlerite

Flassh

Öne çıkan mesajlar

düzeltme: pearl BLC'deki dryad değilmiş. yeniymiş. oynayınca anladım.

yeniler için zorlar/zorlamaz listesi:

--kolay--
Ashka
Pearl
Jade
Bakko

--orta--
Freya
Sirius
Croak
Varesh
Iva
Lucie

--zor--
Shifu
Poloma
Taya
Oldur

tier konusmak icin erken ama oyun kapaliyken baska hicbir sey tatmin etmedi, yazasim geldi:

shifu, poloma, pearl top tier. pearl hicbir zayifligi yok ve butun sayilari yuksek? wtf?
lucie, bakko, taya, oldur bunlara nerf stick fazla vurmus. lucie hala iyi.
iva, poloma, croak, varesh bufflanmis.

2v2'de sirius cheese devam eder, 3v3'de poloma akar gibi geliyor su an ama 3v3 o kadar az oynadim ki salliyor sayilirim su an sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

İsimleri bilmyiorum da kolaylık konusunda tutorialde verdiği silahlı kız ve yukarıda ateşli cüce en kolayları. Hele silahlı kızın ultisi...

En zevk alarak oynadığım mızraklı dayı.

Oyunda skinler çok tırt yalnız. Sadece renk değişiyor. Silahlarda yine elle tutulur değişiklikler var da, armorlar meh. Ama demon ram en güzel binek olabilir agsdf
Sosyal ağlarda paylaş

evet ben de onları en tepeye yazdım. ateşli tosuncuk eski oyunun tutorial champiydi. niye bu sefer daha karisik bir champi tutoriala koymuslar anlamadim.

epic skinler bile konmus olmak icin konmus gibi duruyor. öbürleri skin bile değil. eski oyunda skinler guzeldi. champ yapmakla mesgul olduklari icin ihmal etmislerdir diye umuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

eski glutton. twitch'de izleme fırsatım oldu. space range eskisinden fazla gibi gözüktü bana. ancak öyle bir hitbox koymuşlar ki bakko yanında küçük kalıyor. o hiç iyi bir şey değil. umarım self-heal'ı iyidir.

eski tipi bence daha iyiydi. tam yamyam:

http://tof.canardpc.com/view/03f3075f-6179-40c0-8d32-6abe5e9ea276.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...