Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Merhaba

qwerfghj

Öne çıkan mesajlar

Siteye bir kaç yıl önce üye oldum. Şu ana kadar bir kere mesaj attım, galiba bir ebook için linkti tam hatırlamıyorum, ama arada okuyordum siteyi. Belki şimdiden sonra daha aktif kullanırım, insanlarla tanışayım diye bu mesajı yazdım.

Merhaba. 22, erkek, Ankara, öğrenci. Oyun oynamam, dizi,film seyretmem, arada anime izlerim(sadece cgdct), hobim yok, kimsenin fakei, alt charı vb. değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

şifre gibi nickin var

Sadece üyelerin girebildiği yerlere girmek için almıştım nicki, kullanacağımı düşünmemiştim.

Marty said:

öğrenci. Oyun oynamam, dizi,film seyretmem, arada anime izlerim(sadece cgdct), hobim yok

boyle karakter mi olur. skilleri neye verdin?

Evet, bir şeyleri yanlış yapıyorum, farkındayım.
Sosyal ağlarda paylaş

qwerfghj said:

Siteye bir kaç yıl önce üye oldum. Şu ana kadar bir kere mesaj attım, galiba bir ebook için linkti tam hatırlamıyorum, ama arada okuyordum siteyi. Belki şimdiden sonra daha aktif kullanırım, insanlarla tanışayım diye bu mesajı yazdım.

Merhaba. 22, erkek, Ankara, öğrenci. Oyun oynamam, dizi,film seyretmem, arada anime izlerim(sadece cgdct), hobim yok, kimsenin fakei, alt charı vb. değilim.

tam bir
http://4.bp.blogspot.com/-uTPS0YbOZEs/VcQTmlN_NyI/AAAAAAAAaV4/cb42c9aqVwo/s1600/ot.jpg

buymuşun
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...