Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

instagram yardım lazım

benjani

Öne çıkan mesajlar

peki özür dilerim
kimseye gerizekalı demek istememiştim

konuya dönersem, bu app'ler research history'e göre feedleniyo biliyonuz. bir ihtimal app'i telefondan silerek biriken cookie'lerden kurtularak temiz bir history'e sahip olabilir ilişkinize kaldığı yerden devam edebilirsiniz. saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

özel mesaj kısmına koca memeli kızlar koydukları için olabilir mi. tamam benimki işin geyiği de sosyal medyanın yuva yıkıcı özelliği zaten var.

ben açıkcası rahatsız oldum. dm kısmına sağdan soldan insan doldurmak nedir. zaten ana menüde yeterince adam öneriyorsun.
koca memeli kızlara bakıyorsan onlara benzerler çıkıyordur
şimdi hiç alakası yok diye iddia etme. o yüzden yav haklı, instagram niye yuva yıksın ki. hiç bir alakasınyok. ha sevgilin görürse zaten onlar kim demesine de gerek yok demek ki karı kıza bakıp duruyor bu der otomatikman
Sosyal ağlarda paylaş

olm nası ilişkiler yaşıyorsunuz la. instagram dm'inde suggestionda memeli hatun çıkıyo diye "o kim o kim" diye kafanızı mı didikliyorlar hakkaten? "ne bileyim suggestion çıkıyo işte" diyip geçemiyorsanız, sıkıntı büyük.
ayrıca evet instagram yuva falan yıkmaz, siz bi haltlar yerseniz yıkarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

efendi gibi mi sakince
tw bey güldürmeyin nerden bilendiniz bana acaba garip bi tavıır olmuş imamcım

yok gerçekten bilenmedim, hatta seni tanıyan birisi gelir abi naber der sohbet eder ama sen bi türlü çıkaramazsın bu kimdi diye, soramazsın da o an içten içe mahçup olursun. onu hissettim lan adam beni kendine bilendi sanıyor kim di bu diye asdfg
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben bir şey yaşadım demiyorum. uygulamanın saçmalığından bahsediyorum en baştan beri. yine başa döndürüyorsunuz sdfs.

saçma yani. whatsapp'a girdiğinde tanımadığın profillerin çıktığını düşün mesaj at diye. aynı mantık.

bi de benim özellikle girmeme gerek yok ya. arkadaşların beğendikleri falanlar filanlar derken keşfette bin tane konsept çıkıyor. hoodclips'i takip ediyorum mesela illa zenci kaslı erkek kadın keşfette çıkıyor.

olay memeli ya da memesiz birilerinin orda çıkması. dediğim gibi genel konuşuyorum. sanki sosyal medya yüzünden kavga eden milyolarca insan yokmuş gibi davranmayın şimdi sdf.

yukarda attığım profil neden benim özel mesajlarımda olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

olum siz ne diyosunuz benim hatun senin takip ettiğin sayısı 2 azalıp 2 arttı kimleri takip ediyosun beni kandıramassın diye beni darlamıştı, haftalardır instagrama bakmıyodum bile muhtemelen birileri instasını donduurp açtı falan araba kullanıyodum direksiyonu sağa kırıp şarampole yuvarlıcaktım sinirden sdjfsldksdls olm kadınların racial özellikleri bunlar ya, ya da bana hep böyle denk geliyo bilmiom uzun ilişkiler saçmalıyo hep
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

olum siz ne diyosunuz benim hatun senin takip ettiğin sayısı 2 azalıp 2 arttı kimleri takip ediyosun beni kandıramassın diye beni darlamıştı, haftalardır instagrama bakmıyodum bile muhtemelen birileri instasını donduurp açtı falan araba kullanıyodum direksiyonu sağa kırıp şarampole yuvarlıcaktım sinirden sdjfsldksdls olm kadınların racial özellikleri bunlar ya, ya da bana hep böyle denk geliyo bilmiom uzun ilişkiler saçmalıyo hep

off okurken içim daraldı valla bench basmaya gidiyorum ben
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...