Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 1 (Bir)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

bende crash nadir.

bu arada araçlara nasıl biniyorsunuz abi? squadla birlikte bir uçağa binicez. ama yok antonruski piçi gelip herkesten önce biniyor. ben ise haritaya girmeden başkasının uçağına tıklayamıyorum. daha ben uçağı alır almaz nasıl biniyorlar? yöntemini bulamadım ideal keywordlerle falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Evvveeettttt....
..
Kış Güncellemesiyle birlikte merakla beklenen bazı ‘sunucu kirala’ özelliklerini de oyuna eklemiş oluyoruz.

RSP adminleri artık oyun içi arayüzü kullanarak sunucularından oyuncu atabilecek ya da yaramazlık yapanları engelleyebilecek.

RSP adminlerinin kendi sunucularına öncelikli erişimi de olacak.
..

Winter update : 1.57 GB
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

bende crash nadir.

bu arada araçlara nasıl biniyorsunuz abi? squadla birlikte bir uçağa binicez. ama yok antonruski piçi gelip herkesten önce biniyor. ben ise haritaya girmeden başkasının uçağına tıklayamıyorum. daha ben uçağı alır almaz nasıl biniyorlar? yöntemini bulamadım ideal keywordlerle falan.

Araçlara binmekte yaşanan sıkıntı için yeni bir yöntem geldi.
Biraz daha iyi gibi..
Sosyal ağlarda paylaş

ben ilk başta araç almaktan bahsetmiyorum abi. ssd varsa alıyodun onu ben hep alıyodum mesela. ben aldığım araca kendi squadımdan adamlar tıklayamadan başkalarının binmesinden dert yanıyordum. uçak haritada değil tıklayamıyorsun ama bir şekilde çoluk çocuk biniyor. benim arkadaşlar açıkta kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi araç alma mevzusunu bozdular ya. önceden haritaya ilk giren load edene veriyordu. ssdde yüklü olunca hızlı pc ile %80 kapıyordum tank. şimdi herkes hazır olduktan sonra salıyor araçları, yakalama yüzdem 20'nin altına düştü. asla da adamlar gibi pingim olmadan alamam oyun başında tank uçak vs. çekerim emaneti sökerim adaleti
Sosyal ağlarda paylaş

Biz de bu ay Dice'ta çalışan ve Battlefield 1'in konsept çizimlerini yapan genç bir Türk grafikerle röportaj yaptık. http://www.hubogi.com/yurt-disindaki-turkler-tahir-tanis/ buradan kendisiyle tanışabilirsiniz, çizimleri ve Dice ofisinden resimler de mevcut, 3 hafta bekledik izin çıkması için şu röportaja :).
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni elit asker sınıfı trench rider :D bu harita ise Verdun Heights. Ben yeni 4 haritayı çok beğendim.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=Hncz1q9r9zQ?feature=oembed" width="459">

Valla ben o kadar oynadım 1 kere Fransızlar'ın kazandığını gördüm, burada Almanlar tepelere gömüyorlar... Bu benim dolaştığım yer tam hat halini alıyor. Fransızlar'ın ana doğuşbölgesine en yakın yer, E noktası. Harbi çok eğlenceli mücadeleler yaşanıyor. Mortar truck dışında havan kullanmamıştım, bu harita bana havan aldırttı :D

Bu haritada behemoth yok, sıkışınca özel asker sınıfları aynı anda 1 cephede açığa çıkıyor. Yani 3 elit sınıf bir ordu tarafında seçilebilir hale geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Biz de bu ay Dice'ta çalışan ve Battlefield 1'in konsept çizimlerini yapan genç bir Türk grafikerle röportaj yaptık. http://www.hubogi.com/yurt-disindaki-turkler-tahir-tanis/ buradan kendisiyle tanışabilirsiniz, çizimleri ve Dice ofisinden resimler de mevcut, 3 hafta bekledik izin çıkması için şu röportaja :).

yeni gördüm çok güzel bir röportaj olmuş ayrıca adam çok iyi işinde..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...