Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 1 (Bir)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

S-H said:

işlemci 80 dereceye falan çıkıyor ya, ekstra bir soğutucu almanın vakti geldi galiba. stok fan kullananlar kaç derece görüyorsunuz max ?
ekran kartı da 75'i görüyor.
(i5 4690)(r9 390)

Ben bu zamana kadar hep işlemci olsun ekran kartı olsun 90-105 derece arasında kullandım her birisi de genelde 5 sene dayanıyor o halde bile.
Sosyal ağlarda paylaş

online servis sürekli patlıyor ya.

bi de çok fazla hileci var bu trial muhabbetinden dolayı.

hangi geri zekalı hile sorunu olan oyunua 4 dolara trial access verdi acaba.

onun dışında 10 numara 5 yıldız oyun olmuş.

diğer bf oyunları gibi bıdı bıdı ettim de aslında öyle değilmiş ya. ben önceki bf oyunlarında yaşadığım deneyimi yaşamıyorum valla. çok daha yavaş ve dikkatli oynamayı gerektiriyor. öyle labada lubada koşarsan her türlü keklik gibi ölüyorsun. vehicle az olması ve yavaş/hantal olması bütün o bf hızını kesmiş aslında. savaşlar hep böyle siper-dağ-tepe gibi yerlerde geçtiği için. step by step etrafı gözleyerek falan ilerlemen gerekiyor. ben ne zaman hurra diye koşsam direkt ölüyorum kd ratio sıçıyor. ne zaman slow pace, birlikle birlikte hareket edeyim akıyoruz. ben ww havasını almaya başladım.

ha bi de ufak bir anı gifleri görünce. dün felaket kastım ettim baya iyi tutum objective'ı. tam artık destek gelecek dayanacaz kaybetmiycez falan. there is hope modundayım. oç bir tank geldi böyle karşıma durdu. kafamı çıkartamıyorum onun yanından piyadeler hurra obj e girmeye başladı sadece izliyorum. tam o sırada tankın üzerine airship düştü ve patlattı. içindeki ragdolların sağa sola fırlayışını gördüm böyle bana doğru bakarken. çok tatmin ediciydi. ha obj ı kaybettik ama das

prone dışında oyunun fizik motoru inanılmaz iyi. prone bazen sling gibi fırlatıyor karakteri, saçma sapan teleport fln oluyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun ile en büyük sıkıntım arayüz çok kötü hele origin ile birleşince felaket oluyor. Bir de, Bingildak'ın belirttiği gibi proneda iken teleport olma falan çok saçma.

Onun dışında dün Sereglin, Bogi, Lath, Xeno feci squad olduk acayip eğlenceliydi. Oyunu taşıdık desem kimse karşı çıkmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun aşırı iyi ya. dün bizde arkadaşlarla 5 kişi girdik oynadık. birazcık iletişimle cidden savaş ortamını yaşıyosun ya oyunda. biz squad olarak kritik noktaları alıp elimizde tutmaya çalıştık oyunlar boyunca genelde beraber oynayabilmek adına. cidden bi anda gelen tank olsun, uçak saldırıları falan hakikaten heyecanlandırıyor insanı. görüntüler falan oyunda baya iyi zaten. haritaların tasarımlarıda cidden ağzımı açık bıraktı (özellikle dağ yamacında yeşillikli falan olan bataryaların birbirine ateş açtığı bir harita var, o inanılmaz)

saray bahçesinde kapışma falan çok eğlendirdi ilk akşamında. ileri ki zamanda bakıcaz ne kadar sürdürebiliyor standart edition'daki haritalarla.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

gleoddyn said:

Onun dışında dün Sereglin, Bogi, Lath, Xeno feci squad olduk acayip eğlenceliydi. Oyunu taşıdık desem kimse karşı çıkmaz.

ben karşı çıkarım hatta ipne misiniz derim beni neden dışlıyosunuz lan :( kimse bi oyuna davet etmiyor

Abi direkt join game yap ya da yaz bize, basalım seni bağrımıza. Ayıp ediyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

gleoddyn said:

bingildak said:

gleoddyn said:

ben karşı çıkarım hatta ipne misiniz derim beni neden dışlıyosunuz lan :( kimse bi oyuna davet etmiyor

Abi direkt join game yap ya da yaz bize, basalım seni bağrımıza. Ayıp ediyorsun.

https://www.twitch.tv/sereglin/v/96767925

Suradan izleyebilirsiniz dunku seansi 4 saat ama ilk iki haritayi izleyin zaten gorursunuz.

bu arada followlayin please :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...