Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 1 (Bir)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

Giovanni said:

Abi iyi güzel de yine biraz fazla mı karambol ya.. BF1942'lerde falan daha iyidi tempo.

O bana da betanın başında öyle gelmişti. Hatta çok saydırdım oyuna. Sonra fark ettim ki sorun bende. Öyle lapada lupada koşarak, CS veya CoD gibi oynamaya çalışarak olmuyor bu oyun, ağzının ortasına yapıştırıyolar hemen. Gerçekten cephe savaşı gibi oynamak gerekiyor. Ara yollardan gidecen, sürekli siper alacan, düşman ateşi kesilince depara kalkacan, yeri gelecek sabredip sürüne sürüne ilerleyecen falan. Anca öyle. Yoksa koş koş savaş yapmaya kalkarsan karambolde kimvurduya gidip duruyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Battlefield 1 oyuncularına, bizzat tespit ettiğim bir bilgi vereyim :) başka birinin bunu tespit ettiğini düşünmüyorum. Hem oyun içi hem de nette görmedim.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=UACaCJJGXIg&feature=youtu.be?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

mapler falan olmuş ya. hani cidden bu oyuna 30 euro daha verip ultimate alınır. bi de neden bilmiyorum da ww2 oyunu oynuyormuşum gibi geliyor bazen asdfs. almanların üniformasından olsa gerek.

ayrıca müzikler cidden efsane. pigeon müziği çaldığı zaman tüyler diken diken oluyor hep.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...