Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 1 (Bir)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

valla ilk izlenimim, bf3'ün üzerimde yarattığı etkiyi malesef yaratamadı.

bi kere uçakların havadan başlaması saçmalığı inanılmaz. niye abi? neden pist yok? neden kendimiz kaldırmıyoruz? arcade'likde gazı köklemenin lüzumu nedir? uçak kontrolü zaten baya lapa, bi de havadan başlaması apayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

kendin indir sonra da kaldirirsin abi dert ettigin seye bak.

mantikli olan havadan baslamasi ama.

abi evet benim için büyük dert. battlefield 1942, road to rome, Vietnam, BF2, Bad Company 2, BF3 almış ve hayvanlar gibi oynamış bir adam olarak BF'yi BF yapan unsurları göremeyince dert etme hakkım var bence. ayrıca tek derdim o değil zaten.

şu ana kadar hoşuma giden tek şey Bolt action rifle'ları sonunda bi battlefield oyununda tekrar görebilmek.
Sosyal ağlarda paylaş

Niye bu kadar harcadınız bu oyunu bilmiyorum dün bütün gün çok büyük keyifle oynadım tek bir mapi. normalde sıkılgan bir insanım battlefront acayip baydı mesela beni dlc ler bile ilgimi çekmedi.

Map tasarımını da çok beğendim. Koridorlar oluşturmamışlar açık alan hissi güzel. 2-3 kişi organize oynadığınız zaman kaydadeğer şeyler yapılabiliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben ful gaz devam beyler bkz videom

Battlefront'u da çok severek oynadım. Hele arkadaşlarınızla takılıyorsanız çok daha eğlenceli oluyor.

BF4'teki dinamikleri de aramıyorum ama BF'nin çekirdek kitlesinin sitemlerini de yadırgamıyorum. Değişen bir düzen var hemen alışılması beklenemez + casual hususuna da katılıyorum kesinlikle önceki oyunlara nazaran çok daha casual.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

valla ilk izlenimim, bf3'ün üzerimde yarattığı etkiyi malesef yaratamadı.

bi kere uçakların havadan başlaması saçmalığı inanılmaz. niye abi? neden pist yok? neden kendimiz kaldırmıyoruz? arcade'likde gazı köklemenin lüzumu nedir? uçak kontrolü zaten baya lapa, bi de havadan başlaması apayrı.

cok kötü ya controller, napmışlar anlamadım cidden
Sosyal ağlarda paylaş

Tanklar da böyle bi lambur lumbur. sanki içinde hava var, top gibi zıplaya zıplaya gidiyor, bi ağırlığı yok. Tank kullandığım hissi sıfır.

bi tek işte infantry combat'a yoğunlaşmışlar, e tamam da bu oyun Battlefield abicim. infantry geri planda bile kalabilir. Normal BF oynadığımda araç bulunca yapışırdım, kullanması hem zevkliydi hem de güçlüydü. Şimdi spawn olmak için falan kullanıp iniyorum direk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...