Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Punisher - Netflix

eregorn

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

akirafes said:

bu adam tip olarak Punisher'ın tırnağı olamaz Süt oğlanı tipinde bu babasını da sevmezdim bunun.

ahahaha su içiyordum tükürdüm.
bir karaktere bu kadar oturan barzo bi tip daha olamaz ya.

bir punisher, iki wilson fisk.

Wilson super ya hele o omlet yapışı.. Kaç kere izledim o sahneyi. Ama bu punisher yetersiz ya daha bir kaslı yapılı olmalı bence. Ben zaten gıcığım buna zombie dizisinden. Şahsi bir şey sevemedim işte. hem daha sert olmalı bu fazla yumuşak. Hemen tanıştığı kadınla birlikte oluyor. O kadar kolay değil ya punisher'ı yatağa atmak. Çok uçkuruna düşkün bu. Çocuk acısı var eş acısı var acı var bir kerem. Nerde? bu punisher'ın kanı bozuk.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında fisk'de de var sıkıntı. Daha iyi dövüşmesi gerek. Burada iyi dövüşçü ama Fisk'in tırnağı olamaz. Fakat karakter konuşma tavır o kadar iyi ki. Eksiklikleri görmüyoruz. Mesela fisk 4 hamle ilerden gidiyor genelde. Burada onu da göremiyoruz. Ama dediğim gibi oyuncu öyle iyi ki karakteri çok iyi taşıyor ve oynuyor. Fisk çok iyi. Kahrolsun punisher.
Sosyal ağlarda paylaş

artık o noktada live action ile çizgiromanın ayrıldığı yerler. fisk 300 kilo olmalıydı ama değil yoksa. :p

shane'i sildi burada punisher, shane'e ben de gıcıktım ama artık punisher olacak benim için.

şu minigunı bir kullandırmadılar ama adama. :X

Sosyal ağlarda paylaş

yani geçen sezon sonunda

"pretty boy"un suratını aynaya sokup kazımak, "seni öldürmüyorum BİLE" diye bitirmek falan iyiydi. aklını yitirip hastane çok acayip zihinsel acılar çekmesi, hafızanın dağılmış olması, karabasanlar anksiyete krizleri falan, o genel "oha napmış la adama" hissiyatı da iyiydi.

öyle olunca vilan olarak yine çıkıyo karşımıza mecburen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...