Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sabahın Köründe Yaptığımız Salaklıklar

UltraPsycho

Öne çıkan mesajlar

said:
TahtaBacak, 26 Ocak 2005 12:45 tarihinde demiş ki:
tuvalet yerine mutfaga gitmek

hmm
ben bunun üstüne çöp tenekesini açıp fermuarı da indirmiştim... çöp kokusunu alınca aklım başıma geldi :D[signature][hline]Yukarıdaki yazıların yarısı yalandır...
Sosyal ağlarda paylaş

sakız kutusu (içinden sakız almak falan hani) yerine sigara yakmak. evet, az önce...[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*

[Bu mesaj Dextra tarafından 27 Ocak 2005 10:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
flameeye, 27 Ocak 2005 02:51 tarihinde demiş ki:
Saat 6 gibi köpeklerin havlamasına uyanmıştım küfür ederek.
Neyse yattım tekrar.
Saat 10 olmuş.
Karganın teki gaklıyor...
Yarı uykulu yarı uyanık bir biçimde "Ne biçim havlıyo lan bu köpek" dedim.

süper yaaa[signature][hline]Love is Divine
Sosyal ağlarda paylaş

biz ailemle tatile gidecez gecede rüyamda ablamı görmüşüm tabi ablam olunca söz konusu rüya içinde kesinlikle bir tane annemle ütü konusunda cebelleşme olması gerek neyse babam sabah başlıyo hadi bu sabah erkenden çıkmamız gerek uyanın diyo bende
- ya anne tamam bak erken kalkarım ama ne ütüsü sabahın köründe diyorum ve ne yapiim diyerek ütü masasına doğru yöneliyorum ancak annem " kızım hadi giyin çıkıcaz sen hala oyalanıyosun " diyince çakıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

bodrumda ki uyazlıkda kaldığımız bir gece balkonda poker oynuyorduk..
kuzenim yattığı hamakdan kalkdı,
(amerikan mutfak) mutfağa doğrı ilerledi gözlerimiz önünde buzdolabını açıp içine işedi...
bu olay bizi 12 taxit buzdolabı almaya itmişti :)
bu olayı izleyen 3 kız 4 erkek kahkalara boğuldu tabi..
ve sonunda da aynı hamağa gelip yattı...
allah kimseyi uykuda yürütmesin...
(Amen)[signature][hline]MEresimos|Pati Sözlük
Lominadze|News
Mail|MSN [email protected]|

Founder of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olay sayılırmı bilmem ama anlatayım.

*Akşamdan kalmışım yatağa atlamışım herhalde direk üstümde akşam ki giydiklerim var*

Sabah uyandım eğğ doğal piskoloji olarak pijamalarımı çıkartıp giysimi giyip garaj a inicem garaj a kadar indim kapıcı bu ne hal cinsinden baktı bi baktım üzerimde pijamam oha nasıl olur ben üstümü değiştirmiştim falan oldum.

Mallık derecesinin sınırlarını zorlamışım hayır hepsi tamam da ayakkabımı giyerken hiç mi dikkatimi çekmedi pijamalı olduğum onu da geçtim kemerimi sıkmamam da ilginç bir olay değilmiydi :D[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CwzX, 26 Ocak 2005 19:41 tarihinde demiş ki:
ben naaptığımı hatırlamıyorum

sabahki bulgular: kapının kilidi açık(lakin annem her akşam 3 kere kitler) kapının önünde ayakkabılarım (içeriye doğru dönük)

hala merak ediyorum naaptım ben diye :D

kurtadam??

Hahaha Süper :D :D :D
Ben de bi kere küçükken, sabah akarşı, banyoya girip kirli sepetine işemeye çalışmışım. Annem yetişip, oğlum klozete yapsana diye ikna etmeye çalışmış tabi, ben de "klozete yapiim de kanalizyona mı gitsin?" demişim.

Bir de bizim ailede bi efsane anlşatılır, annemin eniştelerden birisini, çarşıda yorganıyla yakalamışlar. Adam hala uyuyomuş. :D Nereye gidiyosun demişler, adam demiş, taşınıyoruz ya?[signature][hline]A.K.T.I.F: Android Keen on Terran Infiltration and Fighting
T.A.B.L.E.T: Transforming Artificial Being Limited to Exploration and Troubleshooting
Sosyal ağlarda paylaş

Aklıma bir şey daha geldi vampir hastası olduğum için böyle bir olay olsa gerek baya küçüğüm hatırlamıyorum yaş kaç yine bir film izlemiştim neyse yatmışım sonra kalkıp annemlerin yatağına gelmişim bir kaç dakika yattıktan sonra kalkıp camı açıp ulumaya başlamışım bizimkiler atlarım falan diye üstüme atlamışlar orda uyandım sersem gibi hissediyordum :D

Konu sabah dı nerelere geldi çaktırmayın plz :)[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

bunun aptalikla ilgisi yok sanirim ama genede söliyim...
bi sabah kahwalti yapiyom ekmek kizartcam bu arada da bakkala gidim dedim mahallede de arklar warmis bari biraz da top oyniyim dedim bi saat sona ewe wardimki ewein halini siz düsünün artik.... yanik kokusundan iceri giremedim... Bi ara itfaiye cag1rmayi düsündüm...[signature][hline]**Ben acilarin çocuguyum... Ne Mc'den yiyebildim , ne Adidas giyebildim..**

Only.Fenerbahçe..
Sosyal ağlarda paylaş

haha öyle salaklıkları çoğu zaman yapıyoruz yani özellikle kalktıktan sonraki 20 dakika içinde okulda olan kişiler için bu tür saçmalıkları okulda yapmak normal oluyor tabii pek hoş karşılanan şeyler değil yaptıklarımız aklıma gelirse yazarım[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...