Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stygian

boztu

Öne çıkan mesajlar

publisher baskısıyla hızlı çıkarmak zorunda kalmışlar galiba (öle bişe okudum bi yerde, bi de mulgear dediydi), ama şu anda türkçe için çalışıyorlarmışmış.

oyunda bu arada baya manyak gibi bug var diyorlar. %85 positive review ile başlayıp şu anda %63'e kadar indi. benim bile elim gitmiyor şu anda. satışlarını çok etkilemez inşallah

Sosyal ağlarda paylaş

bende 12 saat felan played oldu

combat sistemi dışında bence cidden uzun süredir oynadığım en iyi rpglerden biri olabilir

hayır türk olmasını cthulhu mythos olmasını geçtim cidden senaryosu iyi oyunun birde replayability opsiyonu var

ben mesela noble gittim speech occult science oynuyorum çoğu şeyi combata girmeden hallettim ama aklımda bir investigator açıp firearms investigation felan gitmek var.

dediğim gibi combat sıkıcı ve buglı (kimi zaman takılıyor oyun turn geçemiyorsun). ayrıca magic çok gücsüz örneğin bir npc var mesela caster ve ya melee glass cannon yapabileceğin. şu anda elimdeki büyülerle turnde maksimum hemde sanity kaybederek 10 12 dmg vurabilirken melee gitsem bunun 2 3 katını vurma şansım var. genel anlamda melee bence çok daha kuvvetli oda ayrı mevzu. oyunda HP kazanmak kolay sanity daha sıkıntılı. hemde kurşun sıkıntısı yok.

ama tekrar tekrar diyorum bazı quality of life improvementlar dışında oyun bence gayet güzel. bitiriyim tekrar yorum yaparım.

Ha şu var son level bazı entresan spelller var RPG yanıda olan sanırım onları denemeden konuşuyorum. 99% felan alan magickalı rpg Divinity'den çok daha fazla beğendim ben açıkcası. 

Sosyal ağlarda paylaş

oyunu bitirdim bu arada bi kaç yorum yapayım

kaymak gibi akan oyun blasted streetten sonra sikko bir combat cyclea giriyor ve bitmiyor

oyunda açık ara en sıkıcı sey combatken sadece oyun uzasın diye arka arkaya bi sürü boktan combata giriyorsun

gömülü boss eğlencelide olsa sıkıcı sonrası dahada sıkıcı

özellikle son world resmen çok çok kötü ve oyun resmen yarı kalmış şekilde

zaten developerlarda diyor oyun yarım kaldı diye

ha sunu diyim oynu alın oynayın yada alın dursun patch gelince oynayın ama oyun para harcamaya değer

türk oynu diye daha cok değer o ayrı bi hikaye

Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...

şu an daha da indirimde 15 tl ^^ .  Oyun yarım yamalak release olmuştu. Oynanır hale geldi mi. 

Yorumlara baktım değişen bir şey olmamış. Son update  ocak ayında yapılmış.  Onun haricinde 1-2 update var ama sadece oyuna türkçe dilini eklemeye yönelik fln. 

Masticore tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...