Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tracker yardimlasmasi gibi

vulga

Öne çıkan mesajlar

herkesin, acc'lerini paylasmasa da yardimci olabilecegi tracker'lardan havuz olusturup paslastigi tarzda gruplar var midir diye dusunuyorum arada. gerci invite sistemi bunun icin var ama yuzlerce alakasiz tracker'da hesap acmakla falan ugrasmak istemeyebilir herkes. bunun periyodik olarak login olunmadiginda acc'nin deactive olmasi var yeniden actirmasi var falan. anlik ihtiyac dahilinde digerinden rica edip seedbox'ina indirtip cektigi tarzda bir seyden bahsediyorum. e-learning tarzi uyeligi epey zor tracker'larda mesela faydali olabilir. duyan eden var mi hic? veya boyle bir sey yapilmaya kalksa nasil bir sisteme oturtulabilir ki. boyle tracker list yapip yanina uyeligi olanlarin nicklerinin yazildigi tarzda mi olur. yapilmisi varsa; bilen, eden, goren var mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
torrent kasacaksaniz en ucuzu DeepNet Solutions'dan yilligi $30'a 150GB/2TB hesabi alip icine Deluge filan kurmak. Baskalari da vardir ama DeepNet'i kullaniyorum ben, en iyi LEB'lerden biri.

Dogrudan stream etmek icin Plex de koyarsiniz uzerine, tamam.

Davetiye kovalayacaksiniz sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
These servers will come where possible with Native IPv6 connectivity and NAT IPv4.
No IPv6? No problem, with a combination of reverse proxying, port forwarding and virtual console access, we can give you IPv4 access to your server.

hadi bunu halledersin proxy ile de

bu durum nolcak ;

Şu stata inanakmı ? :) asflkajskfla gerçi vps başına düşen hız çok düşükmüş HDD bazında zaten hızınız yetmez yani doğal olarak maximum torrent hızınız 3mbit filan aslkfjask

Torrent yalan olur yani bunda bi amacı kalmıyor seedbox olarak ok kullanırsında sen indir izle plex kurmak filan yalan kaldırmaz haha
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bahsettigim firma bu: https://www.deepnetsolutions.com/nat-vps.html

Degerlerine bakmadim ama seedbox olarak kullananlari biliyorum, duzgun calisiyor genelde. stream icin kullandim ben de cok bunlari. 6000kbsp Netflix ve Funimation icin genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet o firmanın statı o US server node u boş olan node muş öyle yazio.

VPN için kullanırsında öyle plex filan ıhhh olmaz. Kasıyor yani transcoderlar vs Ayrıca HDD yetmez 20mbit üstüne, okadar shared yani düşün.

Ayrıca Kurallarda yazdığına göre 7/24 kullanımda vps e girip kontrol edip kapatıcaz diyor...

hatta cpu kullanımınada laf etmiş:
said:
The processor cores are not dedicated to your server they are based on equal share, you may not have any processes running that require 24x7 use of more than 30% of 1 core equivilent e.g. running 2 processes at 20% use each would be considered 40% of 1 core.

Yani bunları bilerek almak lazım 30$ sonra 2 ay sonra adamlar tarafından terminate edilmesin.

Yani kurala göre 7/24 %40 çalıştırırsan o 30dolarlık makinayı vps e girip kapatıyorlar tekrarında terminate ediyorlar.

Sonuç :

Proxy/VPN için kullanılabilir Sadece seedbox olarakta belki.. yani belki diyorum.
ama
Hardcore Seedbox ve serverdan izleme vs şeyler için Kesinlikle Kullanmayınız/tavsiye etmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Anhora said:

Editor said:

Bende var sistem 80Tracker + Seedbox aylık 35$ istersen...

80Tracker nasıl oluyor. 80 ayrı tracker'ın üyeliğini mi satıyorsun?

Eğer öyleyse, TheVault gibi trackerlar mı yoksa t4all vs gibi olanları mı?

Acehd
Filelist
All4nothin
Acetorrents
BTN
FFFFound
TheVault
EXIGO
Nmp3
Sinderella
HDCorea
M-Team
Norbits
32Pag.es

MyXZ
Scenefz
Speed.cd
Icetorrent
Iptorrents
Scenetime
Demonoid
Gormogon
TorrentDay
DataScene
Balkanelite
TorrentVault
Linkomanija
TorrentLeech
Torrentshack

BitHQ
HDME
Sdbits
HD-Bits
Freshon
Bit-HDTV
TotallyKids
3DTorrents
HD-Torrents
Blu-Torrents
AsiaTorrents
CartoonChaos
AnimeTorrents
Secret-Cinema
Cinemageddon

GazelleGames
BlackCats-Games

Elbitz
BitsPyder
Biztorrents
Myanonamouse

Libble
IndieTorrents

Waffles
Jpopsuki.eu
Trancetraffic

TC-Boxing
Racingfor.me
MMA-Torrents
TenYardTracker
Worldwrestlingtorrents.net
Xtremewrestlingtorrents.net

CGPeers
GFXNews
GFXPeers
AudioNews

Sosyal ağlarda paylaş

"Cin Ruhi" said:

Ben simdi mesela torrentleech'ten bir torrent dosyasi alsam ve indirmesi icin arkadasima yollasam bunun bi sakincasi olur mu? Hesabim banlanir mi?

isin cakalligini falan bilmiyorum. noob olarak cevap vereyim hit&run yapar muhtemelen (tr'de upload hizi dusuk oldugundan), hesabina biraz zarar verir iste. (*)seedbox'ina cek torrenti, arkadasina da direct link yolla hic bir sey olmaz. seedbox'a ihtiyacim yok diyorsan (public'ciysen) gecici sureligine 5gb storage veren bir seedbox servisi var (10 gunluk). trashmail tarzi bir maille hesap acip (*)dan itibaren dedigim seyi yap. servisi abuse etmemen sartiyla linki pm atabilirim

ek: torrentleech gecici sureligine uyelik alimini acti, hesabi olmayanlar inv code girip uye olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...