Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hazır Ofis Kiralama

bingildak

Öne çıkan mesajlar

yurtdışında baya yaygın ama TR'de bildiğim kadarıyla çok yok. bize yakın olan windowist var - 3 4 aylığına 4 kişinin çalışabileceği bir alana ihtiyacımız var. ofis tuttun stopajı, taşınma bedeli, elektrik, tadilat derken 10k'ı geçiyor. var mı bu tarz alan kiralayanlar, windowist'te ofis tutanlar? nelerinden memnunsunuz nelerinden değilsiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

ya kondumu bilmiorm ama bir suru kiralik ofis var
yani ofis icinde ofis

bak link atayim
karakoyde maslakta umraniyede falan birsuru yerde var bunlar

http://www.kamara.com.tr/hazir-ofis/

istanbulda kullanilio baya bu hatta buyuk markalar gormsutum ben umraniye buyakadakinde
bingildak said:

yurtdışında baya yaygın ama TR'de bildiğim kadarıyla çok yok. bize yakın olan windowist var - 3 4 aylığına 4 kişinin çalışabileceği bir alana ihtiyacımız var. ofis tuttun stopajı, taşınma bedeli, elektrik, tadilat derken 10k'ı geçiyor. var mı bu tarz alan kiralayanlar, windowist'te ofis tutanlar? nelerinden memnunsunuz nelerinden değilsiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...

Arkataşlar bend e biççok sanal ofis firmasıyla çalışDım. Ankara ta OFFICE ANKYRA İLE SAKIN ÇALIŞMAYIN OFFICE ANKYRA DOLANDIRICI. Beni soyub sogana çevirtiler sened imzelatip tüm malvarlıgım ele gecirtilör

keywords : office ankyra dolandırıcı , office ankyra kazıkçı , office ankyra ile çalışmayın adam soyuyorlar , office ankyra hırsız

Sosyal ağlarda paylaş

Aaaa serol beymi? dayanamadım sordum kendisine zira zaten firmanın başında her zaman ofiste...Dediki daha önce "bir tanesinden senet almıştım ama zatıalisinin bir tek kirli donu vardı oda small bedendi yıksamda bana olmazdı. zaten olsada üstünde kalp felan vardı. Yakışmaz delikanlı adama"dedi.  mühendis ve biyolog olmasından kaynaklı sanırım birde kendi yaptığı ve calışan makinalarından kaynaklı aldığı ödüllerdenmidir? nedir? bilemiyorum çok karizmatik adam. Workintotoş tefois felan hikaye.. Adam cidden tüm kullanıcılarının ismini biliyor tek tek. Sanırım seni ciddiye almadı kuzum. Bi karışıklık olmasın ben bu resimdeki adamı diyorum. Siteside bak bu...www.officeankyra.com.tr

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...