Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

God of War 4

progamer

Öne çıkan mesajlar

senko said:

bu arada bişi sorcam
bende lvl4 zırhlardan direk lvl7e geçiyor blacksmitte
lvl7 de farklı bir maden istiyor şimdiye kadar hiç toplayamamışım

bi yerde yanlış mı yaptım acaba lvl5-6 zırh mı yok yoksa oyunda

eğer şu yanmış köz bilmem ne gibi ateşli isimleri olan setler ise bahsettiğin başka bir realmdan çıkıyor onların malzemeleri.

o realmi açmak için 4 tane kod parçası bulman gerek chestlerden ki oraya gidebilesin

Sosyal ağlarda paylaş

chest açtım ya sadece ekstra dolanmadım
gördüklerimi ve de lan kesin burda bişi vardır diye gittiğim yerlerdekileri topladım.

bu arada bitti oyun ben yarısındayım zannediyordum.
o lvl7'leri de sonra anladım başka bi realm açıldı dediğin gibi ordaki challange'lardan düşüyor.

oyuna başlarda classic gow gameplay değil diye alışamamıştım ama hikaye ortamlar grafikler herşey muazzam olmuş.
kusursuz olmuş oyun resmen

bana göre tek pürüz kamera açısı oldu, arka tarafında ne olduğunu görememek ve geniş açıyla ortamı görememek combat'larda sıkıntı hep indicator olsa da.

bi de işte hep biraz classic gow gamelayini aradım üçgen üçgen kare yapayım combo üstüne combo olsun yanda combo counter olsun fln :)

bu yukardakiler kişisel görüşüm tabii, bunlarsız da muazzam bir oyun. ps4'ün top 3-5 oyunu arasında kesinlikle.
Sosyal ağlarda paylaş

Başta baya yavaş gibi geldi, 2-3 saat oynar yatarım diyip ezanı duyunca pek de yavaş olmadığını anladım. Yan görevlere asıldım ucundan az ana hikaye yaparak. Sonra meraktan direk ana göreve yöneldim ve tam anlamıyla tadı damağımda kaldı. Çok ansızın bitti oyun.

Öyle uzun böyle uzun falan yazılmıştı ama ana hikaye baya kısa gibi. Keşke yeni oyunlar hemen gelse bizi god of wara boğsalar.

Sosyal ağlarda paylaş

hikayeden bağımsız spo

kodları bulup gittiğin 2 alternatif realm var ya.

ateş diyarına gittim ben de, 6 tane arena var hepsini tamamladıktan sonra volkanın tepesinde valkyre var bir tane allahın cezası dayak manyağı yaptı beni.

abartısız 2 saatten fazla 30-40 kere denemişimdir. 1 kere tek bara indirdim canını sonra öldüm onun dışında yaklaşamadım zaten ağzıma sıçtı ağzıma..

eeeehh dedim gittim hikayeyi bitirdim sdsafsaaf

normalde bir de bu, bunun hard, very hard zorluklarını düşünemiyorum aboooooo

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...