Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

God of War 4

progamer

Öne çıkan mesajlar

Zaten fiyatı garipti şöyle; tr psn içinde zaten Digital Deluxe Edition versiyonu 209 tl üstünden satılıyordu, diyordum hayırdır psn us 70 dolar yada bağlı olduğumuz psn uk göre 70 euro üstünden bir fiyat ile satılanı bize 250 tl civarı satarlar derken 209 tl fiyattan sattılar aldık. Şimdi ise ek gelen vergi zammı üstüne 300 tl olmuş ve normal sürümde satılmıyor oda satılsa en düşük 259 tl olur. Kısaca bindirme devri başladı Detroit oyunu ise bu işten şimdilik etkilenmedi oda sanırım ön sipariş satışı devem ederken başlarının ağrımasını istemediklerinden 209 tl olan fiyatta değişim yapılmıyor. Ama eminim oda çıktığı gibi 300 tl civarı bir fiyat güncellemesi alacaktır.

Vergi Cenneti bir ülke olduk boyuna her boktan vergi vergi cidden nereye kadar göreceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

https://urun.n11.com/sony-playstation-4/ps4-god-of-war-ps4-turkce-altyazi-satisda-P219777304?cid=604001&gclid=Cj0KCQjwn-bWBRDGARIsAPS1svtPAIoSZ9wr5u5VWZvRiDzt-q-jHE56aKhuOdbSWjtEFERm9U_AvIAaAvR0EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

mobilden alirsaniz 266 liraya geliyor
oha gene çok :3
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

ya son zamanlarda baya bloodborne oynadım, O ile dodge yapıyorum, bunda X ile yapmaya alışmam baya zor oldu. hala alışmış değilim.

bir de 3 tane mob etrafımı çevirince istediğim hızla dönemiyorum sağa sola diğer moblara, kolayı var da ben mi bulamadım acaba.

alt oka basinca 180 atiyo
Sosyal ağlarda paylaş

o kısım enfes zaten ya.

ilk bakış videolarında söylüyorlardı hep, tek sahne çekilmiş film gibi, asla kesmiyorlar görüntüyü falan diyorlardı.

bazen cutscene girip kendi yürüyor kratos ben hala kontrol etmeye çalışıp 10.saniyede farkına varıyorum falan sdsafa

hard zorlukta yavaş yavaş ilerliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

En zoru baya baya zor ya manyak işi hele boss fightlarda zaten normalde bile 3 vuruşluk canımız var. Can zımbırtıları baya bol düşüyor ama mini boss ve bosslarda oyun o kadar bonkör değil. Uzun zaman ilk kez eve gitsem de oynasam isteği uyandıran bir oyun olmamıştı Witcher 3 ilk çıktığı zaman hariç.

Edit: Turkcell çağ atlamış telefon faturasına taksitle god of war satıyor vay emenike.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

oyundan soğuyacan hard da oynıcam diye

combatlar çok zevk veriyor ya. dodge hit,dodge dodge hit. boşluğu bulunca combo yapıştır falan zevkli.

mal gibi heavy attack yapan moba doğru koşunca tabi 2-3dk kaybediyorsun ama genel olarak sıkılmadım hiç. asıl normalde combat çok kolay olursa soğurum diye korkuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...