Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilmiyorum görüntülere bakmam lazım!!!!!

Cirit

Öne çıkan mesajlar

az önce atv haberde CHP Şanlıurfa milletvekili Sayın TÜYSÜZ'ün yeni açıklamasını dinledim ve dakikalarda güldüm.görüntülerden onun bi silah olamama ihtimalini düşünmeme rağmen,bugünkü açıklamalarından sonra buna emin oldum.işte bi replik

-Sayın Tüysüz yani siz taşıdığınız şeyin bir cep telefonu olduğunu mu söylüyorsunuz?
-bilmiyorum görüntülere bakmam lazım

adamın hersözü matrak bi yerdede silah taşıdığını ima ediyo[signature][hline]Volfied, 04 Kasım 2004 18:08 tarihinde demiş ki:
lan buraya sizin resminizi koysam altina TOP yazsam TOP lan bu mu diceniz
Sosyal ağlarda paylaş

İstediği kadar ruhsatı olsun bu tür kurultay gibi toplantılara silahla girilmesi ruhsatlı veya ruhsatsız yasaktır. Ve ülkemizin bir milletvekilini o hallere düşmesi de ne kadar içler acısı.

[Bu mesaj Freak tarafından 31 Ocak 2005 20:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

adam birini tehdit ediyo,görüntülerden sonra(yumruğu havada)
''mikrofonu almaya çalışıyodum''dio[signature][hline]Volfied, 04 Kasım 2004 18:08 tarihinde demiş ki:
lan buraya sizin resminizi koysam altina TOP yazsam TOP lan bu mu diceniz
Sosyal ağlarda paylaş

oraya silahla girebilmesi buyuk basarı divan baskanı yumruga karsılık verseydi vurabilirdide : ) ke$ke vursaydı keske baykalıda vursaydı keske 13. Kongre de Killing Spreeeeee die baslık gecselerdi keske adam multiple shout yapsaydı :D[signature][hline] Sözlük |~| Mail |~| Msn |~| Icq |~| Info
Bazı Şeyler İçin İyi Olmak Yetmiyormuş Sevilmek İçin , Aşk İçin İyi Olmak Yetmiyormuş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...