Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başka bir şey

Anhora

Öne çıkan mesajlar

kadir abi edelkrone'un sahibi. şu an şirketi alanında "dünyanın en iyisi" olarak gösteriliyor yurtdışında her zaman. hem ürün olarak hem arge olarak hem müşteriye kaliteli destek olarak. bu işleri sıfırdan kendini geliştire geliştire, insanlara ogrete ogrete yaptı. atıyorum evganın prestiji neyse, edelkroneda öyle prestijlidir alanında.

youtubeda kimse tutorial videoları hazırlamazken kadir abi deli gibi isnanlara bir şeyler ogretmeye calısıyordu.

şimdi de insanlara destek oluyor, tek derdi bu. hiç bir maddi beklentsii yok. neyi leş? bu ülkede umudu bitmiş, bitirilmiş insanlara biraz olsun umut aşılıyor işte bu ülkeye dair.

şurada adama laf edecek herhanngi birinden de bin kat kaliteli biri olduğuna yüzde yüz eminim. tanıyorum da zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

olay kimsenin fikrini değiştirmek değil, herkes istediğini düşünebilir.

bizim ülkedeki sorun direk yorum yapmak, fikrin olması. fikrin olması için önce biraz araştır, biraz bil, sonra yine eleştiriyorsan eleştir. leş diyorsan yine de. sadece 3 saniyede leş deme. ha bana kalsa leşte deme, deneyene bi şeyler yapmaya calısan insana.

zaten amk ülkesinde 3-5 tane güzel adam kaldı. onları da böyle harcama direk.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

olay kimsenin fikrini değiştirmek değil, herkes istediğini düşünebilir.

bizim ülkedeki sorun direk yorum yapmak, fikrin olması. fikrin olması için önce biraz araştır, biraz bil, sonra yine eleştiriyorsan eleştir. leş diyorsan yine de. sadece 3 saniyede leş deme. ha bana kalsa leşte deme, deneyene bi şeyler yapmaya calısan insana.

zaten amk ülkesinde 3-5 tane güzel adam kaldı. onları da böyle harcama direk.

şurda güzel demişsin. ama pati gibi forumlarda rastlanan sıkıntı da bu. hep en iyi biz düşünürüz, yapmaya kalkanı eleştiririz. yeni bir fikrin arkasındaki nedeni sorgulamayız, eldeki hazır olan daha iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

adam alanında dünyanın en iyisinin kurucusu ceosu ve mühendisi zaten. normalde vizyon, iyi mühendislik, iyi yöneticilik, iyi insanlık kolay bir araya gelmez. kadir abide hepsi fazlasıyla var. ve şirket sıfırdan 4-5 sene içinde dünyanın en iyisi oldu kurulduktan sonra.

bunların hepsini de istanbula gitmeden veya gidip amerikaya taşınmadan, ankaradan başardı. daha da çok seviyorum o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

adamda tr de bircok kiside olmayan birseyler var..adamda heyecan var istek var bilgiye dayali ozguven var..bildigin ne yaptigini biliyor adam..tr de bunu bulabilmek zor..

sirket olarak batsa bile sahane battik hadi siradaki sirketi kuralim yoktan var edelim adamlari bunlar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...