Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Season 6 - 29 Nisan

tunch

Öne çıkan mesajlar

sen yine iyi dayanmışsın abi.

ben ilk gün hype ile başladım, 70 yaptım, 30-40 paragon yaptım full legendary bile dizemeden sarı itemlerle falan bayıp bıraktım.
nedense her season aynı döngüye girdim ya :S

böyle 2-3 karakter kasacak kadar bağlasa keşke oyun yine, zaten oyun açlığı çekiyorum oynucak bişey yok, tüm gün 1231541 bölüm anime izliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

sen yine iyi dayanmışsın abi.

ben ilk gün hype ile başladım, 70 yaptım, 30-40 paragon yaptım full legendary bile dizemeden sarı itemlerle falan bayıp bıraktım.
nedense her season aynı döngüye girdim ya :S

böyle 2-3 karakter kasacak kadar bağlasa keşke oyun yine, zaten oyun açlığı çekiyorum oynucak bişey yok, tüm gün 1231541 bölüm anime izliyorum.

Gel bu sezona beraber kasalim discorddan bjk muhabbeti yapa yapa kasariz
Sosyal ağlarda paylaş

Path of Exile bi iyi geldi, eski desync sorunları da yok oynatıyor baya.

Ben bu sezon diabloda şeyi sevmedim ya tak diye karakteri yaptık itemlar aktı, böyle optimal buildı yapana kadar bi ondan bi bundan derme çatma karakter yapıp yavaş yavaş torment tierlerini tırmanma keyfi yoktu. Mekanik anlamda PoE da tatmin edince hiç diablo aramaz oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Path of Exile bi iyi geldi, eski desync sorunları da yok oynatıyor baya.

Ben bu sezon diabloda şeyi sevmedim ya tak diye karakteri yaptık itemlar aktı, böyle optimal buildı yapana kadar bi ondan bi bundan derme çatma karakter yapıp yavaş yavaş torment tierlerini tırmanma keyfi yoktu. Mekanik anlamda PoE da tatmin edince hiç diablo aramaz oldum.

O seti ancienti var augmenti var... 6 set yapinca bitmiyor ki oyun eskisi gibi. Cube itemleri var butun diger slotlar var. Var oglu var yani
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Aynı buildın gelişmesi ama hepsi. Bracerı alıyorsun sete bonus veriyor, küplüyorsun diğer bi set skillin güçleniyor. Alternatif builddır tırnakla bişileri kazımaktır bunlar yok.

Alternatif build hic olmadi ki bizim icin. GR rekoru kirmaya ugrasicaksan build her class icin tek maalesef. Kimse azicik daha kotu olan buildle oynamiyor sonucta.
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

600 paragonda gear bitmemesi cok normal degil mi? Hele hele o kadar dallanip budaklandiysan

bilmem, paragon 400 lerde olup ancient lon buildleri ile gezen insanlar var. şu kadar süredir oynuyorum star metal kukri daha geçen hafta düştü mesela biraz bahtsızım ben item konusunda :D
Sosyal ağlarda paylaş

sunthewhich said:

Konu ile çok alakali değil ama 350 paragon bir Mage yaptım bu sezon, hala baya eksik item var, rift veya bounty hangisinden daha hızlı item temin edilir var mı böyle bir genelleme ?

yok valla. legendary mat ihtiyacın veya bounty spesifik itemların ancientlarına ihtiyacın varsa bounty gir, gem levellamak esas derdin ise grift gir, sadece normal mat ve item bakıyorsan rift gir.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

nasıl ya solo yapmak gerekmiyor mu.

solo diye bi zorunluluk yok. dediğim gibi 3 tanesini tamamladım pendant larını aldım. altı karakteri de yapar kanatı alırım diyordum da çok sıkıcı diye bıraktım. pull monk olmadan defalarca denemen gerekebiliyor bazı dungeonları.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...