Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple Ipad Air 2 64GB WIFI + Cellular (4G) Açılmamış Bilkomdan

aethras

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

bi kere insan beleş gelmiş şeyi satarken kuruş hesabı yapmaz. zaten bedava gelmiştir, ne alsan kardır, ona göre fiyat belirlersin. madem ihtiyacı olan faydalansın falan diyorsun en azından 200-250 lira indirim yap insanlar düşünsün.

beles geldigini kim soyledi ?!!? sirketin yan haklarından vazgecip puana cevirdim ve bu sekilde hediye olarak aldım puanları kullanarak. simdide satıp kredi kartıma yatırmak istiyorum. bilip bilmeden konusmak ne guzel degilmi? yorum yaparken tanımadıgın bilmedigin kisileri ortamları konusmak ne guzel....... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

aynı alet apple store da 49TL daha pahalı sadece. kredi kartına taksit yapıyorlar. Nakit ödemede de %8 indirimleri vardı yanlış hatırlamıyorsam. Yani 1977,08 liraya geliyor. Senin sattığın fiyattan daha ucuza kendi mağazasından alıyorlar. Bırak seni veya bilkomu.

Ama haklısın, muhakeme kapasitemiz yok pek sdfsfsd.
Sosyal ağlarda paylaş

aethras said:

ne diyim bilemedim. seviye cok dusmus burda.
yenisinin cıktıgı gun dediginiz ipad pro ve 32 gb lık wifi+cellular lı modeli 2700 lira. sanırım bi karsılastırma probleminiz var.
neyse aklı basında muhakeme yetenegini kaybetmemis ve ihtiyacı olan kisilere satısa devam.

http://www.apple.com/tr/shop/buy-ipad/ipad-air-2/64gb-alt%C4%B1n-wifi-cellular
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

aynı alet apple store da 49TL daha pahalı sadece. kredi kartına taksit yapıyorlar. Nakit ödemede de %8 indirimleri vardı yanlış hatırlamıyorsam. Yani 1977,08 liraya geliyor. Senin sattığın fiyattan daha ucuza kendi mağazasından alıyorlar. Bırak seni veya bilkomu.

Ama haklısın, muhakeme kapasitemiz yok pek sdfsfsd.

nakitte %4 indirim var
1679 lira şu an sıfırı
Sosyal ağlarda paylaş

Ben herşeye açığım, kullanılmış don bile olabilir teklifin içinde (temiz olmak şartıyla ) . Ben birşey teklif etmedim. Akirafes sagolsun, bekledikçe geldi

edıt: Yanlış anlama abi fetishligim fln. yok :) . Takas teklifine ne kadar açık oldugumu gostermek icin soyledim. Herşeye varım ben. Kendimi storage wars'da gibi hissediyorum. Harika bir duygu

King Regards
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...