Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rof Uo

Zyrobod

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

oha lan kullanıcının bilgisi olmadan böyle bir şeyi clienta ekleyen adam çok sağlam dayağı hak ediyor. adamlarla alay ediyorduk, sleeper agentın bok attığı kadar varmış.

abi topici okudum savunanlar var bi de NE OLACAK NE SAKLIYORSUNUZ tarzında, tam türklere göre bir iş cidden sdşfksd
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Bizim gelin gelmeyin diye bir derdimiz yok. Bizler ultima online oyununa aşık insanlarız. Aynı aşkı paylaşanlar varsa bu ortamda haberleri olsun derdindeyiz.
Senelerce pislik yöneticilerden, pislik oyunculardan çok sıkıntılar çektik hem oyunculuğumuzda hem de serverlarımızda. 4 Senedir birlikte olduğum yönetici arkadaşlarım ile aynı duyguları paylaşıyor ve ultima online keyfinin yaşaması adına elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Gerek oyun, gerekse forum ortamı olarak bizimkinden daha özgür bir ortam olduğuna inanmıyorum. Başka server reklamı yapmak, diğer oyuncuları hacklemek ve server hakkında ispatı olmayan iddialarda bulunmak hariç ban atmıyoruz bile oyunda.
Eksiklerimiz olmuyor mu tabi ki oluyor, Hatalarımız olmuyor mu tabi ki oluyor. Ancak bunların içinde edit yoktur. daha önce de dediğim gibi eğer olsaydı illa birileri dış forumlara atardı ss lerini yada skype, telefon görüşmelerini 3 senede. Bu bile ispattır olmadığına.

Birisi mahkeme demiş bu 3 senede bize yönelik mahkeme falan açılmadı herhangi bir konuda. Biz serverın 3 sene önceki açılışında hack olayı yaşadık ve yapanı mahkemeye vermek istedik Bilişim suçları birimi ip sinden adres isim bilgisini çıkartamadığı için saldıranın. Herhangi bir şey yapamadık kanuni anlamda. Yanına kar kaldı malesef.

Bold yazmam değişik platformlarda yaklaşık 20 senedir yönetici olmamdan kaynaklıdır. Forumları sadece gençler değil yaşlılar da okumaktalar ve yeri gelip görememektedirler. Herhangi bir başka anlamı yoktur.
Sosyal ağlarda paylaş

RofUo said:

Bold yazmam değişik platformlarda yaklaşık 20 senedir yönetici olmamdan kaynaklıdır. Forumları sadece gençler değil yaşlılar da okumaktalar ve yeri gelip görememektedirler. Herhangi bir başka anlamı yoktur.

Abi bu gerçekten çok iyiymiş, sizin gibi iyi insanların olduğunu görmek çok güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

incredibull said:

ben 65 yasindayim ust mesajda ne yazdigini anlayamadim

Süper dede pokemon kartlarıyla oynuyor adam. dede bunlar torununkiler mi? (okuyamazsın diye Bold yaptım hadi iyisin. )

incredibull said:

raichu, brock(trainer) holo

charizard, vileplume, golbat, dugtrio, magneton, rocket's sneak attack(trainer) holo

base set full mevcut. fossil ve jungle' lara daha bakmadim.

@imamizer; aradigin kartlarin hepsi mevcut sadece dark blastoise eksik.
@calimero; om attim sana da.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...