Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sultansa Ortis in Son cevabı

SteelBB

Öne çıkan mesajlar

Şaşkın benım yetkımın konuşmalarımdan dolayı alındığını sanaacak kadar cahıl bır okadar dılbılgısı bılmeyen padışah şaklabanı dınle benım yetkımın alınması caps lock (bilmiyorsun belkı buyuk harfle yazma nedenımdır)
bu soledığın saçmalıklara senınde ınamadığını bılıryorum hatda senın akşam cafenden bır yalaka bulup hatda burda forumda onu üye yaptığınıda bılıyorum o kışıyı SULTANs a ve baan ana avrat kufur ettırdığınıde bılıyorum sen PC nın nedemek olduğunu bılmezken ben program yazıyordum sen SULTANs clanın ağzına alma buna hakkın yok helekı çırkeflıkle bır yere gelmek ıstıyorsan buyur oyuna geç SULTANs ı ılk alkışlayna ve tebrık eden ben olacağım..
CAESAR e de burda hak verdım ılk once anlayamadım neden attıklarını sordum tadmınde olmadım ama bu sayfaları okuduktan sonra hak vermeye başladım hatda CAESAR a kızdım bıle nıye aldı sizi almakla hata yapmıştı aslında Yazık crushed
olarak nıcını
Opperession
olarakda clanmını değiş
sana yakışanı yap yakışırrr

OSMANLI

[ quote]SteelBB, 29 Ocak 2005 00:43 tarihinde demiş ki:
Osmanlı...

Site Adminlerinden bile tepki çekebilecek laflar edebiliyosun,kişilerin din gibi çok önemli özel meselelerine dil uzatabiliyosun,bide oralardan insanlara türk şöle türk böle yakıştırması yapıyorsun.Ben hiç bir zaman ölümüne KS diye bir laf kullanmadım.Ben bundan sonra Sultansa nasıl davranmam gerekiyosa öle davranacağımı söledim.Ki ben CAESAR a saordum sen neden atladın.Sana sorulan soruya cevap veremiyosun ama başkasına sorduğum ve private mesaj da geçen konuşmalara laf edebiliyosun.Çok ilginçsin.
Benim sultansa sitenin vermiş olduğu haklara hiç bir dediğim yok.Adamlar haketmiş almış.Daha da fazlasını yapıp grade 2 olurlar işallah.
Benim sorunum tavır.Benim sorunum sultans ın bitmek tükenmek bilmeyen tavır değişiklikleri.
Önce Gelip bu 2 Clanı birleştirelim diyosun.Elemanlarını gönder diyosun.Sonra gene yalan gene verdiğin sözlerin arkasında durmadan ortadan kayboluyosun.
Daha sonra gelip sana geçen seferden bi sözümüz var diyip Ally olalım ben türk bir Clan istiyorum castle siege varda anlaşabileceğim birileri olsun diyosun.Eyvallah benden istediğin bişey var mı diyorum.Sadece Lvl kasın diyosun.Çok güzel bi şkilde anlaşıyoruz.Ben eve uyumaya gidiyorum.Döndüğümde Ally filan yok.Soruyorum millete Drac Caesar la anlaşamamış.Yalana Bak ben uyurken mi anlaşamadık.Yatak ta mı bir sorun oldu.!!!
Daha sonra başka biri MOD emretti ben yaptım diyo.Sonra Caesar Mod bir halt etmiş diyo.Ama nedense Osmanlı Drac sen eziksin diyo.
Şimdi Konuyu Okuyun Herkes mantıklı bişeyler Derken Osmanlı Kendisine Sorulan Soruya Cevap veremeden insanlara laf atmaya çalışıyo...
Allahtan Ally kalmamışız.Yoksa Sen beni Savaşta Arkadan Vururdun Yahudi yim ya ben!!!!!!
Hani Sende Turksun Ya !!!!!
Osmanlı Sana son kez soruyorum.Bu yazdıklarım doğruysa BEn Sultans tan Ayrılırım Dedin mi Demedin mi??
Herkesten Bu gereksiz Tartışmalar Uzadığı için Bir kez dahaözür diliyorum.
BU arada Sultans Bu andan itibaren Her koşulda BEnim Düşmanımdır.Partilerime giremez.Kurdukları partileri bozmak için elimden geleni yapacağım.
KS is onu da yaparım Ama SAdece SUltans'a.

[Bu mesaj salwatore tarafından 29 Ocak 2005 23:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Heinrick_Rkoment, 29 Ocak 2005 23:33 tarihinde demiş ki:
Korn herzaman ki giib yine haklı. helal sana yürü oğlum
Kornu koruyorum beyler. Şuandan itibaren kanatlarımın altına almışımdır. Dokunmayın sakın.
Dediğim gibi kornu savunuyorum, onunla sorunu olanlar beni bulsun.
<<<< Bu Yani

[Bu mesaj _KoRn_ tarafından 29 Ocak 2005 23:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Frp_Master da rica etmişti o kadar. :D

Dakika 1 gol 1 hesabı oldu bu...[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 4x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

zaten oldum olası su bolumu cok gereksiz bulmusumdur bastan sona okudum hırcın bir tavır sergileniyor korna yapılan cok buyuk bir terbiyesizlik dikkatli olun :)[signature][hline] Sözlük |~| Mail |~| Msn |~| Icq |~| Info
Derslerime Agırlık Veriyorum. Ben Onların Degil Onlar Benim Altımda Eziliyor
Anteplinin Oğluyum Kurşun Yerim Laf Yemem
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan ciddi hepiniz bebek gibi ne lan bu?
Normal yasantiniz yok mu da gelmis ooo SULTANs grade 3 olmus cuk olmus .ik olmus!!! 2 gune kadar cuklukten kurtulup 2 olacakmis!!! Yuruyun gidin siz oyun oynayin siber aleme dalin sonra normal dunyaya ciktiginizda aptal gibi aa dokundum hissediyorum filan gibi dusunun afferin cok daha oynayin grade 1 olun lvl 99 olun!!! Cunku oyle olunca sizi mukemmel bir CYBER hayat bekliyor. Size cyber dunyanin anahtarini verecekler gercek dunya da da BABAYI alip elinize buralarda klavye delikanliligina devam edersiniz![signature][hline]Name : Dejin_tr ( main Cha )
Lvl : 5x
Server : Ares
NP : 1xxx
Sosyal ağlarda paylaş

hahhahaha gunlerdir bu konusmalari takip ettim sanirim en guzel yaniti en son yazan arkadas verdi ;) arkadaslar gercekte ezik olan kimse yoktur insan ezikligini kendi icinde hisseder buda kimseyi ilgilendirmez ;) gidin oyun oynayin sallayin yahu kim ne yaparsa yapsin ;) bu bir oyun ve evinize ekmek getirmiyor hayal dünyanızı fazla mesgul etmesin yada sizi kırmasın yapılan hareketler adı bu ya oyun diye hareketlerde oyundur hepsi hayata dairdir.insallah bu konusma bu bolumun en son yazismasi olur.Hepiniz gercek hayatin renkleri arasinda kalin .
Sosyal ağlarda paylaş

neozeb bak arkadash cokguzelyazmıshsın da sen bunu sadece gireyim oynayayımdiyegoruyorsun.belki de ben ole gormediimden level almadım fazla.Sen hic breth te sıra gecesi yaptın mı ya da oturup abbys de karsılıklı iki kisi iki ucsaat muhabbet ettin mi.VeYa hic dısarıda klan toplantısı yaptın mı?
interneti asosyallik olarak gormeyin tam tersine aslında kullanabilen icin sosyalligi getirir yanında.Ben buradan cok iyi arkadaslar edindim.Dısarıda da gorusuyorum.Hatta ankaraya is gezisine gittigimde klandan bir arkadasım orda ilgilendi benimle ankarayı cok bilmedigimden.Mesela izmire gidecegim is icin ve dort bes ay kalacagım.kus adası we izmir den arkadaslar var.gorusecez dortgozle beklioruz.Diyecegim odur ki insanlar nasılsa bu oyunda da kisiliklerini yansıtır dısarı.Eglencenin dısında insanlarla olan diyalogunda da gayet faydalı olabiliyor oyun.Ama sen login olayım adam keseym diebakarsan isler deisiyor.Oylegittiginde de cogu zaman oyun hırsa biner.Bunu oyunda bircok kisi de gordum.Bu forumda yazılanların bazıları da onun yansıması olmus durumda[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

ben şuna inanıyorumki bu tartışmaların hiç biri reel hayatta olmaz eğer bu forumdaki herkes bi gün bi yerde buluşa oturulup konuşulsa kimse kimse sen bana şöyle dedin sen ban böle dedin demez sadece nasıl kestin abi beni abi o itemleri nasıl yaptın soner sen nerden oynuyodun necati senmisin wawwwww cok sevindim tanıştığıma abdullah seni ben büyük sanıyodum. ooo kankam sendemi burdaydın yaaaa gibi kelimelerin döneceği bi buluşmadan öteye gitmez en azından (ben silah getiririm kavga cıkaranı vururum :P şaka şaka ) gercekten kapatın su sultans olayını ben bile su an konuşup olayı uzatacağımdan korkuyorum benden sonra kimse bişe yazmasın ve konu kapansın dicem ama olmıcak eminim sevgiler saygılar haa bu arada öyle bi toplantı hayal ---> :)
Sosyal ağlarda paylaş

ewet olmucak :)
dediklerin gayet guzel de gecen gun bir internet kafede taslı sopalı kavgacıktı erzurumda ve nedenide bu oyunda birinin accountununcalınmasıydı.Hatta tw ye cıktı haberi.Yani insan olup da oynayanlar dısında bolelerine de denk gelebilirsinreel hayatta.Ben orc oynuorum ama reelde insanım :) Fakat reelde de orc olanlar war gordugun uzere.Bu reelde orcluk olayını kimse alınmasınuzerinearkaaslar sadece bir olaydan bahsediyorum.Cok alıngan war hani o yuzden :)[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...