Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nvidia Ampere / 30x

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

Amazon.fr 'de pre-order açıkken asus rog strix 3080 oc 7500 tl'ye geliyordu gümrük ve nakliye dahil ki shipping 40 euro mu neydi?

Eee şimdi türkiyedeki firmalar hem nakliyeye bireysel kullanıcıdan çok daha az para ödüyor hem de ithalatçı firmanın ödediği gümrük vergisi bireysel kullanıcı kadar yüksek değil sanırım. Ayrıca amazonun satış fiyatı içerisinde kendi kar marjı da var. Ayrıca ekran kartları için ötv vs gibi vergiler de yok bildiğim kadarıyla.

Distribütöründen, mağazalara kadar hepsi anadolu çomarı. Amazon türkiye inşallah hepsini silip tekel haline gelir. Açlıktan ağızları kokup o halde gebersinler.

Sosyal ağlarda paylaş

34 dakika önce, Dark_Soul dedi ki:

Amazon.fr 'de pre-order açıkken asus rog strix 3080 oc 7500 tl'ye geliyordu gümrük ve nakliye dahil ki shipping 40 euro mu neydi?

Eee şimdi türkiyedeki firmalar hem nakliyeye bireysel kullanıcıdan çok daha az para ödüyor hem de ithalatçı firmanın ödediği gümrük vergisi bireysel kullanıcı kadar yüksek değil sanırım. Ayrıca amazonun satış fiyatı içerisinde kendi kar marjı da var. Ayrıca ekran kartları için ötv vs gibi vergiler de yok bildiğim kadarıyla.

Distribütöründen, mağazalara kadar hepsi anadolu çomarı. Amazon türkiye inşallah hepsini silip tekel haline gelir. Açlıktan ağızları kokup o halde gebersinler.

amazon trnin bunu yapabilmesi icin urunu kendi getirmesi gerekli. trdeki distributorden aldigi surece imkani yok.

Sosyal ağlarda paylaş

Benim emektar Evga 970 bugün ben gidiciyim demeye başladı

boot'ta görüntü alamadım, fanlar dönmedi vs. söktüm taktım çalıştı
4 saat sonra tekrar yaşandı, şimdi geldi ama ekranda artefact var bir pikselde. 3070 alayım diyordum, gecikecekmiş sanırım o da. 

napıyoruz, ne alıyoruz nerden alıyoruz?

Sosyal ağlarda paylaş

Aynısı başıma geldi, ama bende ilk seferde öldüydü tekrar çalışmadıydı. Benim de hedefimde 3070 var, ama şimdilik laptopla ve PS'le idare ediyorum.

3070 alacam ben, çıkar çıkmaz da almayacam. Zaten hep biraz bekleyecem diyodum discordda, üstüne 3080'deki patlaklıkları görünce bi stabilliğinden emin olur öyle alırım.

Sosyal ağlarda paylaş

On 04.10.2020 at 00:02, stimpak dedi ki:

Benim emektar Evga 970 bugün ben gidiciyim demeye başladı

boot'ta görüntü alamadım, fanlar dönmedi vs. söktüm taktım çalıştı
4 saat sonra tekrar yaşandı, şimdi geldi ama ekranda artefact var bir pikselde. 

Komple gitti. Allahtan anakart sağlam, dvi + vga var onlara bağladım monitörleri, oyun oynayamasam da işleri halledebiliyorum. 3070'i beklemeye devam o zaman.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...