Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nvidia Ampere / 30x

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaşlar,

Zamanında güzel para verip topladığım aşağıdaki gibi bir sistemi kullanıyorum;

• İ7 4790
  • 4X4 16GB 1600HZ Corsair Vengeance RAM
  • GTX 1070
  • Samsung Evo 840 250 GB SSD
  • WD Blue M2 500GB SSD
  • MSI Z79 Gaming 3 Anakart
  • Xigmatek Vector S 750W PSU

bu konfigürasyona direk 3080 alsam CPU ve RAM'den bottleneck yer miyim? İyi bir upgrade olur mu? Kısacası yeni bir sistem toplamak yerine bu sisteme sadece GPU upgrade yapmak istiyorum. PSU kaldırır heralde diye düşünüyorum (5-6 senelik sistem)

Anakart ve pin mevzusunu da bilmiyorum ve anlamıyorum, burada pin adedi vs geçtiğinden anakartımda bir sıkıntı olur mu? 

Son olarak da 3 tane asus 27" monitör kullanıyorum (eski mdellerden), 1 tane yeni de monitör alarak birini değiştireyim diyorum(oyunları oynamak için). bu config üzerine önerebileceğiniz bir monitör de olabilirse çok sevinirim. Monitör konusu da var biliyorum ama bu konuyla ilintili olduğundan buraya yazdım.

Robert_Poche tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 05.09.2020 at 16:06, Valvyn dedi ki:

3x lere black friday vurucagini sanmiyorum.

Bu

Ayrica, suanki uretim sikintilariyla talep/arz dengesi olmayacagi ve ilk gordugunuz fiyatlardan daha yukarida satilacagini dusunuyorum 2021e kadar falan. 20xx super serisiyle bu problemi yasadim ben ve daha corona bile yoktu. 

Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, Robert_Poche dedi ki:

beyler şöyle bir sorum olacaktır.

Tahminimce bu ürünü amazon.de'den daha ucuza getirtebileceğiz. Malum ekran kartı olunca yolda haşat olur mu? Tecrübe eden oldu mu?

2080ti ve ram almıştım ben amazondan. DHL ile gelmişti bir sorun çıkmadı taş gibi hala. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...