Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UEFA AVRUPA LİGİ, Braga-Fenerbahçe, saat:22.00,17.03.2016

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Smoke said:

aktiftablet said:

Smoke said:

aktiftablet said:

Smoke said:

alayınıza girsin

Sakin ol şampiyon, banlanıcan şimdi

Üstüne mi alındın yavru kartal...

Abin olarak uyarayım istedim, banlıyolar.

Teşekkür kardeş 40 yaşındayım uyarına gerek yok banlarlarsa da banlarlar

40 yaşına gelip de hala tanımadığın insanlara alayıza girsin size girrn mi var vs şeklinde konuşmamayı bilecek adabı öğrenemediysen seni ban da kurtaramaz zaten.

Hadi şimdi tornistan yap da ben size dememiştim de
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Bence hakemin orçunluğu yüzünden fenerliler gergin , ne beşiktaşlılar ne galatasaraylılar (bende dahil) şu maçı fener kaybetsin istemez , mantıklı gram açıklaması yok istemenin. Bragayı yensin üst turları darmaduman etsin finale çıksın fenerde 10 atsın süper kupada real madride 5 geçirsin falan , sonra fenerliler coşsun bize yine kupa mupa laf etsin ama yeter ki bir türk takımının bu başarıları yakaladığını tekrar görelim. Ben böyle düşünüyorum değil bu , bence herkes bunu düşünüyo , belki trabzonlu hariç.

neden abi? ben istemem ne gs'nin ne fener'in yükselmesini turlarda. tamam ülke puanı falan da, birincisi adamlar gaza gelecek sonra fener tatavası çek dur. ikincisi adamları para edecek, ayrıca yayın geliri gelecek vs. Yükselecekse beşiktaş yükselsin, ben tamamen mantık çerçevesinde istemem yani gs ya da fener'in üst turlara çıkmasını.

sadece avrupa'da ilerlerlerse yorulurlar ama fener'in kadro geniş o da büyük etken değil.
Sosyal ağlarda paylaş

valla açıkcası fener ya da gs elenince sevinmiyorum, tur geçince üzülmüyorum da zaa yapıp geçerim en fazla, birlikte yarıştığımız yere etkisi beni ilgilendirir sadece.

ama ofsayt kararı dışında 1 tane hatalı karar vermemiş hakem hakkında şunları yazıp, sonra Beşiktaş başlığına gelip insanlara ağlıyor demeye nasıl yüz buluyorsunuz anlamıyorum gerçekten. hani maç anı stresi falan filan da, hakem cidden cok temiz mac yönetiyor, kartlar doğru kararlar doğru, verdiği vermediği fauller doğru, bragadan da kendini kolay bırakanlar olunca vermiyor yani.

siz ligdeki gibi bekliyorsunuz her maci cüneyt ya da fırat yönetsin istiyorsunuz.

kadıköy'de 15metre ilerden taç kullanıp,kayserili oyuncunun atılmasına neden olurken sorun yok,burda 15m ilerden kullanınca hakem hop diyip durduruyor siz ona isyan ediyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

şener takımın en kötüsü falan :D

persie ve nani'nin o paralara gitmesi için fenerin çeyrek final yapmasına gerek yok, zaten piyasası olan adamlar her türlü belli ederleri var, fener çeyrek finale cıktı diye o 2 oyuncuda anormal bişey olmaz, CL olmadığı sürece zaten tur atlama paraları da karın doyurmaz, o söylediklerin cok önemli etmenler değil bence
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Mithat said:

Bence hakemin orçunluğu yüzünden fenerliler gergin , ne beşiktaşlılar ne galatasaraylılar (bende dahil) şu maçı fener kaybetsin istemez , mantıklı gram açıklaması yok istemenin. Bragayı yensin üst turları darmaduman etsin finale çıksın fenerde 10 atsın süper kupada real madride 5 geçirsin falan , sonra fenerliler coşsun bize yine kupa mupa laf etsin ama yeter ki bir türk takımının bu başarıları yakaladığını tekrar görelim. Ben böyle düşünüyorum değil bu , bence herkes bunu düşünüyo , belki trabzonlu hariç.

neden abi? ben istemem ne gs'nin ne fener'in yükselmesini turlarda. tamam ülke puanı falan da, birincisi adamlar gaza gelecek sonra fener tatavası çek dur. ikincisi adamları para edecek, ayrıca yayın geliri gelecek vs. Yükselecekse beşiktaş yükselsin, ben tamamen mantık çerçevesinde istemem yani gs ya da fener'in üst turlara çıkmasını.

sadece avrupa'da ilerlerlerse yorulurlar ama fener'in kadro geniş o da büyük etken değil.

çok saçma abi sonuçta türk takımı lan? Yani bizim lige etkisi sadece ülke puanından fazla oluyor , branding falan olarakta , avrupada bugün türk takımları tırt gözüküyor , bu beşiktaşa da yarar bence , eğer fenerde uefayı alırsa mesela ben çekerim fener bayrağını alır turlarım (gerçi bomba falan olur max balkondan bağırırım) ve galatasaraylıyım , şu kadar fanatikleşmeye gerek yok , belki milliyetçilik yapılabilecek tek yer olan futbolda bırakında yapalım milliyetçilik , türk takımı portekiz takımını yenerse psikopat gibi sevinirim , bu fener olmuş , gençlerbirliği olmuş , denizli olmuş farketmez sevinirim ben. Şuan mesela fener beraber kalıp yükselmesin , direk 5 tane daha atsın öyle yükselsin istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...