Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tyranny

Norak

Öne çıkan mesajlar

yok abi amacım savunmak değil.demek istediğim loyalty almak bu oyundaki pozitif nokta değil sadece.fear almakta iyi bi sonuç.birşey kaybetmiyosun yani loyalty yerine fear aldığında.

buarada 19dan sonra herhangi bi statı 2 puan vererek arttırmak gereksiz değilmi?onun yerine secondary bi stata odaklanmak daha mantıklı?
Sosyal ağlarda paylaş

Tek yol omurga bükmek değil karaktere göre değişiyor loyalty dialogları, senin karakter konseptine uymuyorsa loyalty almak için niye alakasız dialog seçiyorsun insanlar haklı.

Primary statı 19 yaptıktan sonra secondary 19. Sonrasında tertiary de gidebilirsin primarye devam da edebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

abi bi de artık benim mallığım mıdır nedir bi itemin üstünde durunca kendi elindekiyle kıyaslıyo ya orada bi terslik yapmışlar orada bence yıllardır her oyunda olan şey ilk kez bu oyunda kafamı karıştırdı. galba artan statların üstüne yeni itemin ismini yazmalarından oluyor. oturup her seferinde tek tek statlara bakıyorum artık.

ben de anlayamadim bu olayi, bikac karistirdim cok da uzerinde durmadim zaten d&d equipmenttan anlamiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Tek yol omurga bükmek değil karaktere göre değişiyor loyalty dialogları, senin karakter konseptine uymuyorsa loyalty almak için niye alakasız dialog seçiyorsun insanlar haklı.

E hakli dedigin insanlar dedi bana loyalty icin omurga buktugumu?

Torment'te bir suru NPC ile bir suru konu hakkinda tartisiyorduk derin derin, ayni anlama gelen bir suru cumle soyleyebiliyorduk. Burda cogunlukla lore ustune lore ogrenebilmek icin bir suru soru soruyoruz, arada bir de bir olaya yorum yapiyorsun "iyi gebermis pis kopek" ya da "tuh keske olmeseymis" ayriminda. Ortada bir karakter ortaya cikarmak icin yeterli miktarda bir diyalog secenegi goremiyorum, sectigimiz secenekler butunu bize bir karatker vermiyor yani.

Ha ekleyim, 2. spiredan sonraki faction chainini yapiyorum su ana kadar geldigim kisim boyle yani, bundan sonra nasil olur bilemem tabi. Bunun disinda oyun guzel.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha sunu ekleyim; kirilma yaratan olaylarda yine secenek miktari guzel gibi. Yani bir quest cozerken ya da random bir olaya el atarken, bir adami affetmenin ya da cezalandirmanin, taraflari memnun etmenin seceneklerindeki cesitlilik yine tatmin edici. Ama diyaloglar baydi yani, surekli lore ogrenip de hicbir konu hakkinda 2 laf edememekten sikildim.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

düşük recovery karakterler late game dengesini kırar mı onu düşünüyorum. daha ilk mekanı bitirmedim 1s recovery monkum öbürlerine 10+ puan fark takmış.

aklınızda olsun.unarmed two handed + damage bonusunuda alıyor.acayip damage çıkabilir ortaya basic attack monk buildinde.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

kills-in-shadow u kullanan varmı partide? nası bi build yaptınız öyleyse? pek bilemedim nası gitsem,finesse 8 yaratıkta ama hem might hem quickness var.b,de 2hd silahları tek elde tutuyor ama ne avantajı var bunun anlamadım.dual wield 2hd yapamıyorum çünkü

Titan ağacını seçersen 2h silah kullandırman lazım, çünkü o ağaçta silah tutmasını gerektiren skiller var.

Ben ravager gittim ve silah kullandırmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

arcane said:

düşük recovery karakterler late game dengesini kırar mı onu düşünüyorum. daha ilk mekanı bitirmedim 1s recovery monkum öbürlerine 10+ puan fark takmış.

aklınızda olsun.unarmed two handed + damage bonusunuda alıyor.acayip damage çıkabilir ortaya basic attack monk buildinde.

nasil yani, power agacinda two handed talentindan bonus aliyor mu yani unarmed?
Sosyal ağlarda paylaş

Sirin buglandı.

Gruptan her çıkarıp geri aldığımızda şarkılarını daha hızlı söylemeye başlıyormuş. Ben de herkesin itemları vs. ayarlarken epey bir çıkarıp geri aldım son oynadığımda.

Neticede şuradaki olayın aynısı gerçekleşti:

https://www.youtube.com/watch?v=x-SbgT2CxW0

Artık patch gelene kadar oynamam. Obsidian bug'ı düzelteceğini söylemiş ama ne zaman belli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

1984 metallica'sı olmuş o.

bende ashe buglanmıştı main quest diyalogu yerine standart diyalog çıkıyordu. load ederek çözdüm :P böylesini mazur görebilirim de o videodaki ı-ıh. mesailik, hotfixlik.

oyunun pathfindingi genel olarak sorunlu. ona da yakın tarihte el atmaları lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

bu oldwall icindeki duvarlardaki kirmizi bane seyleri aktif olmuyor sanirim genel olarak sus sadece?

tam anlamadım ama damage a gelince +%15 two handed yazıyor unarmed damageımda.bug olabilir emin değilim.

oldwallsu yeni bitirdim.ilk kez zorlandım biraz,4-5 kere wipe yedim.ama havocu 2.denemede consumable kullanarak rahat yendim.

consumable pek kullanmıyorum ama aslında recovery falanda vermediği için çok çok efektif oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

bu oldwall icindeki duvarlardaki kirmizi bane seyleri aktif olmuyor sanirim genel olarak sus sadece?

Bazıları süs olsa da çoğunluğu aktif oluyor. Genelde yakınlarında sarı, mavi, mor vs. işaretleri aktif ettiğimiz yerler oluyor. Diyelim kırmızı yaptın ama hala aynı, sarı yapınca aktif oluyor gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...