Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tyranny

Norak

Öne çıkan mesajlar

statlarin ustune mouse ile gelinca asagida hangi skilli etkiliyorsa rengi degisiyor beyaz oluyor.

vendorlardaki itemlara da para vermeyin silah zirh falan, bizim crafterlar yapiyor guzel itemlar spire kismina girisince. fazlasini da satabiliyorsunuz para da geliyor hem.

bide cogu mob grubunu parca parca cekebiliyorsunuz ranged ile fog of war icindeki, hepsine birden dalmaya gerek yok lop diye
Sosyal ağlarda paylaş

Selamisahin said:

Spire Upgrade nasıl oluyor? Yani Spire penceresini açınca yukarıdaki ikonlar kilitli halen bende. :/

Oyun PoE'den daha güzel bence.

Bir spire a sahipsin şuan, ileride dierlerini aldıkça upgradeler açılacak. Yukardaki kitli olan simgeler, toplam alacağın spireların simgeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

bilader bitirmiş 2 günde.nasıl lan dedim bitti işte abi dedi baldurs gate 2 den konu açıldı sonra ister istemez.

gerçekten bu kadar kısa mı oyun yoksa benim biladerin imba/yeto luğumu

abi ona bakarsan ben de skyrim'in main questi level 19'da bitirmiştim ilk oynadığımda sdf
yani bok atmak gibi olmasın ama biraz acele etmiş gibi sanki senin bilader tadını filan çıkarmaya çalışmadan
Sosyal ağlarda paylaş

Bitti oyun
Çogzeldi, özellikle dünyayı çok çok sevdim
Total 28de saatimi almış

En önemli eksiği hikayenin ortalarından sonra fln seçim şansın baya bi azalıyor

Major Spos ahead

Disfavoredla gittim mesela ben, stone edictin kaldırıldığı yerde direk seçim şansım yoktu. Graven Ashe sordu, yapmayın etmeyin neden landin mua goyuyosunuz dedim dinlemedi. Sonra geri dönüp bitirmek zorunda kaldım gene de karşı olduğum şeyi.

Yada Stalwart tarafında bebek ölmesin diye çakallığa gerek olmak zorunda değildi bence, yapmıyorum lan anasının önünde bebe mi öldürteceksiniz KESERİM LAN ALAYINIZI diyemedim ya la

Yalnız başından kalkamadım oyunun resmen hsonu. Sonlarına doğru keşke ana konu burada bitmese Tyranny 2ye malzeme kalsa diyordum, nitekim kaldı :D

Sosyal ağlarda paylaş

çatır çutur ilerliyorum arcane archer ım ile. Çok tatlı oldu. Sage, büyücü kadın (rebellerden) ve barik ile oynuyorum. Diğer companionlardan sadece scarlett chorus kızı denedim tat vermedi.Diğer 2 companion u deneyemedim ama işe yaramaz gibi duruolar.

keystonesm u ne var onun tekini buldum ama sıkıldım dungeon baydı oradaki. Baneleri öldür öldür kafam döndü lan.En sıkıldığım yer burası oldu bariz. Disfavored lere yakın gittim hep ama onlarda bir ibnelik olacak gibi hissediyorum. Scarlettler zaten oynak.Archonları bile manyak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...