Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tyranny

Norak

Öne çıkan mesajlar

RamsesII said:

arkadaşlar karakter buildi ne iyi oluyor?

MAge falan sevmem. Ranged olabilir?

Aslında d&d oyunlarında hep monk oynardım ama burada biraz eksik gibi geldi.

Spear&Shield nası, hoplite gibi mi takılıoz?

monk ilerde açılıyo her zamanki gibi power treesinden stance bide agility tree sinden thounsand blows mu ne var onu yetiştirirsen pancar motoru gibi vuruyo
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Conquest kisminda yaptigimiz secimler ne ise yariyor, kac farkli sekilde sonuclanabiliyor?

Oyunun seni hangi zonelara yönlendirdiğini etkileyecekmiş, bide işte factionların başlangıç reputationlarına.

Komutan said:

Reputation sisteminde neden bazı şeylerin loyalty/favor'ı düşürüp bazılarının fear/wrath'i arttırdığını anlamadım. Bunun mantığıyla ilgili bir şey söylendi mi?

Optionsda bunu açık açık gösteren bi seçenek var ama standart haliyle bazı seçimleri ayırt etmek zor evet.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Nigger_of_the_sand said:

Conquest kisminda yaptigimiz secimler ne ise yariyor, kac farkli sekilde sonuclanabiliyor?

Oyunun seni hangi zonelara yönlendirdiğini etkileyecekmiş, bide işte factionların başlangıç reputationlarına.

Peki sectigimiz yollara gore skill aliyor muyuz? 1. conquest gorevinden sonra bi skill geldi bana ama baska bisey secsem baska bisey mi gelecekti bilmiyorum. Yoksa classa gore mi?
Sosyal ağlarda paylaş

benzer seyleri secince iste stacked oluyor daha iyi, ama oyunda silah degistirirken bir penalty yok eger 2. silah farkli olsun diyorsan.

ilk yaratirken Lore, Subterfuge, Athletics daha onemli zaten silah skilllerinden. cunku skiller kullandikca artiyor burda skyrim gibi.

Conquest mode da tek onemli sey kirmizi, mavi, neutral disinda introdaki rebelliona gidecekseniz orda bir secim fark ettiriyor diyordu millet.

birde illusion ve life kategorilerini ogrendikten sonra herkese basit birer life ve blur buyu vermek faydali, hatta easy mode bile olabilir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Yakıp yıkarak devam ettim yoluma merhamet göstermeden pek. Ama Stalwart questline'ının sonunda bittim.

spo

Lan allahsız kyros bana bebek öldürtecekti az daha. Sokarım senin edictine lan artize bak, kafasına göre edicti veriyor sonra götünü biz topluyoruz. İsyan bayrağını açmama çok az kaldı, zaten lore 105 mi ne oldu öküz gibi kuvvetli oldu benim mage.

Beyler bu sırada büyü yapma sistemi çok basit ve güzel olmuş. Olasılıklar çok fazla ki patchlerle de artar belki. Bütün paramı scrollara yatırdım yine de hala geliyor yeni yeni şeyler :)

16 saat oldu bu sırada game time. Hala kyros kadın mı erkek mi onu bile bilmiyorum mk.
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Peki sectigimiz yollara gore skill aliyor muyuz? 1. conquest gorevinden sonra bi skill geldi bana ama baska bisey secsem baska bisey mi gelecekti bilmiyorum. Yoksa classa gore mi?

Gelen skill aşağıda yazıyor, skill gelme olayı sadece orda var conqueste göre. Benim seçtiğim skill hem karaktere hem builde uyuyordu ama yine de beğenmedim orayı, builde göre seçim yapmaya zorluyor.

@karabuz Monk açmadım valla panpa bu defa, poe de monk oynamıştım. Full quickness mage rerolladım leadership talentlarına gideceğim partinin kalanı da mage olacak şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...