Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

kujo123

Darkfall Rise of Agon

Öne çıkan mesajlar

İşlerim nedeniyle yoğundum..var mı bir oluşum.varsa alır başlarım valla..ben unholyden sonra oynamadım ama severim df

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
tiLi said:

bu nasıl oyun abi 2017de? reckful oynayınca gördüm. evet 2017de reckful

zevkli duruyor

2017 oyunu değil ztn. Batırdı sahipleri başkası lisansını alıp tweak atıp relanse etti. Arguable en iyi pvp mmosudur benim gözümde. Skill based pvpin dibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
xxbar said:

İşlerim nedeniyle yoğundum..var mı bir oluşum.varsa alır başlarım valla..ben unholyden sonra oynamadım ama severim df

biz 4 kişiyiz oynuyoruz şuan, casual seviyesinde takılıyoruz. clan arayışındayız, bekleriz

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Herkese selamlar..serverda pop nasıl?aventurin ve tasos şu oyunu bir adam edememişti..promising hale tam getirselerdi bu bölünmeler olmazdı..dönesim var ama kasacak enerji ve gücüm yok gibi hissediyorum asdfs

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6vs16 dungeonda köşeye sıkışmış elemanlar
grind df-uw'e göre daha az geldi bana, meditation die bişi çıkarmışlar. offlineken de stat yada skill artışı yapabiliosun.
75'e kadar skiller bir nebze kolay artıyor, 75-100arası çok daha zor ama 75 ile 100 arasında uber duber bir fark yok. genelde millet 75 yapıp gerisini koyverio (sadece medit yaparak 5günde 75 yapabiliosun, yada 1 gün kasarak 75 yaparsın rahat)

https://www.youtube.com/watch?v=c1M6olDrdZQ

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
27 Ekim - 7 Kasım arası bedava olmuş oyun.
https://www.darkfallriseofagon.com/news/official-updates/free-period-run-oct-27th-nov-7th/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
revize ede ede bitiremediler oyunu arkadaş.

trailer'da sonda STILL BAD GRAPHICS yazısının çıkmasını bekledim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
RoA NA server, ND ise EU serverı. Ancak ikiside ölü durumdaymışb redditten baya adamla konuştum. Hatta bi biladerle tanıştık baya anlattı ikisindede oynamış ama ikiside birbirinden beter insan zaten yok falan diyor.. La ağızını kırdığım yunanları beceremediler şu oyunu be..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...