Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kız arkadaş ve gelecek sorunu

Cocostar

Öne çıkan mesajlar

Anlamıyorsun ama yinede söyleyim. Bir arkadaşımın ismi üzerinden geyik yapıyordu birileri, kim o dediler bende çetonun kızı diye abzürd bi espri yaptım sadece.

Bu kadar duyarlıysanız kendi ülkenizdeki asıl cinsel ve çocuk istismarlarına karşı br mücadele verin.
Sosyal ağlarda paylaş

valla zor soru. yani geçmişte herkes cinsellik yaşayabilir aynı senin yaşadığın gibi ama trisım falan muhabbetine girmişse ben açıkcası anlatmadığı başka extreme şeyler olduğunu düşünürdüm. yine de aklını bulandırmak istemem otur kızla konuş anlat aklındakileri.
Sosyal ağlarda paylaş

Aruzyon said:

kim o dediler bende çetonun kızı diye abzürd bi espri yaptım sadece.

ben gidiyorum konudan. çetin Abi'nin faşikliği var evet sövseniz kavga etseniz normal kaçıyor evet. hatta insanlarla kavga ederken ana bacıda karıştırıyor evet.

ama bi kavga yokken şunun denmesi just noyzura stuff.
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

Noyzura ve sonrasinda 4 farkli hesaptan ban yedim diyosun. Yanlis okumadiysam forum kurallarında banlanan kullanicinin baska hesapla girdigi anlaşıldiginda tekrar banlanacaktir diyo.

Yakinda yoneticilerden birinin seni yorungeye yollamasi dileğiyle. Neler yaptin fikrim yok ama biri 5 kez banlanmissa iyi bi sebebi vardır.

Can Dündar da beş defa hükümet tarafından hapse atılırsa hiç bir fikrin olmadan bu kadar saçma bir şekilde durumu rasyonelize edebilir misin?

Sosyal ağlarda paylaş

boztu said:

Konuyu dağıtmasak da Cocostar'dan olayın devamını öğrensek ne güzel olurdu.
Yani ne olabilir? Ne olabilir? diye düşünmekten dert sahibi oldum. Tahminim kızın paralı askerlik geçmişi olduğu yönünde.

Eğer birşey anlatmassa ayıplarken tahtrik olabileceğiniz troll olmaksızın yaşanmış gerçek hikayeler anlatabilirim yürek ısıtan.
Sosyal ağlarda paylaş

Aruzyon said:

boztu said:

Konuyu dağıtmasak da Cocostar'dan olayın devamını öğrensek ne güzel olurdu.
Yani ne olabilir? Ne olabilir? diye düşünmekten dert sahibi oldum. Tahminim kızın paralı askerlik geçmişi olduğu yönünde.

Eğer birşey anlatmassa ayıplarken tahtrik olabileceğiniz troll olmaksızın yaşanmış gerçek hikayeler anlatabilirim yürek ısıtan.

Sen neyden bahsediyorsun la değişik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...