Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kız arkadaş ve gelecek sorunu

Cocostar

Öne çıkan mesajlar

senko said:

Olm kız seksin her türlüsünü tatmış. Gruplardan Gruplara koşmuş, şimdi bu adam seksüel yönden kıza Yeni bir heyecan yaşatamayacak o yüzden kızı kendisine bağlıyacaksa başka konulardan bağlaması lazım

la olum her seks ayrı zevktir..
grup yaptın diye kalkıp başka şeyden zevk almaz diye düşünmek ne saçma şey.

kalkıp her kız seni okşar ama kalkıp biri gelir bir okşar vay dersin arkadaş kız ne okşadı
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

bingildak said:

bir de sevişince bozuluyor mu bu?

Bütün mantığı ÖÖEAARRGGHHH BEN BOZDUAAMMMHH demek üzerine kurulu bi kültür bu bıngılcım. Yani sen diktir, evimin baş köşesine oturturum ben seni.

her sevişmeden son diktirip, benim bakiliğimi muhafaza edeceksen seninim erkekim. bahartla da ye beni.
Sosyal ağlarda paylaş

kızın libido tavan yaptığı bi döneme denk gelmiştir, olmuş bitmiş bişeydir. kız da ciddi bişeyler düşündüğü için dolabındaki iskeletleri açmış sana, bence süper bi davranış.

şu an etrafta o kadar namus timsali kız varki, üniversite / lise hayatında "özgürüm yaa, kaç kere gelcem dünyaya, zevkini çıkarayım" kafasıyla önüne gelene diz çöken altına giren, ama sorunca dibine kadar yalan söyleyen. 2-3 kez ilişki yaşadıysa ve gelip bunu sana anlatabiliyosa pırlanta say sen o kızı bence.

4 aylık tanımayla evlilik ne derece düşünülür ona bişey diyemem, ama kız tamamen ilerde başkasından böyle bişey duyucağına benden duy demiş. takdir etmek gerek, her ne kadar davranış yanlış olsa dahi.
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

4 aylık tanımayla evlilik ne derece düşünülür ona bişey diyemem, ama kız tamamen ilerde başkasından böyle bişey duyucağına benden duy demiş. takdir etmek gerek, her ne kadar davranış yanlış olsa dahi.

böyle birşeyi başkasından duyman demek, baya motorize birlik demek oluyo aauahahua
Sosyal ağlarda paylaş

Efrasiyab said:

abi bi kere kız sana en basından dürüst olmus, uzun soluklu düşünüyosan, dürüst olması super bisi. yapmadım da diyebilirdi ve inanabilirdin yani. bi de çoğu tecrübeyi edinmiş bir insanın sonradan gözü arkada/dışarda kalmaz diye de bakabilirsin olaya.

nerden biliyosun bilae, belki aynı anda 5 kişiyle birlikte oldu da tepki ölçmek için 2 diyor?

hayır sonuçta bunları yapan kızlar da öyle ya da böyle birileriyle evleniyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

Pordakal said:

böyle birşeyi başkasından duyman demek, baya motorize birlik demek oluyo aauahahua

yoo değil. belki hala kıza aşkı eski erkek arkadaş ayırmak için op'a ulaşıp "o kız zamanında orgy yapıyodu, haberin olsun" demesinden iyi diye düşünmüş de olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

davranışta bir sıkıntı varsa, o da istemediği bir şeyi alkol içip yapmış olmasıdır. içmeyi bilmeyen, kendini kontrol etmeyen insandan eş olmaz. ondan sonra her sen yanında yokken alkol aldığında kontrol etmek zorunda hissedersin, huzurun kaçar. gece arkadaşlarıyla eğlenmeye gidecekler, mekan dolu, alkol gani falan asdasdasd.

haa kızın canı istemiştir, hoşuna gidiyordur böyle şeyler, deneyim etmek istemiştir, bundan bir sıkıntı yok ama kolay lokma değil bunu duyup da sindirmek.
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

Efrasiyab said:

abi bi kere kız sana en basından dürüst olmus, uzun soluklu düşünüyosan, dürüst olması super bisi. yapmadım da diyebilirdi ve inanabilirdin yani. bi de çoğu tecrübeyi edinmiş bir insanın sonradan gözü arkada/dışarda kalmaz diye de bakabilirsin olaya.

nerden biliyosun bilae, belki aynı anda 5 kişiyle birlikte oldu da tepki ölçmek için 2 diyor?

hayır sonuçta bunları yapan kızlar da öyle ya da böyle birileriyle evleniyorlar

ee so what ha 2 ha 5?
hiç olmadı da diyebilirdi.ki sana bu mantıkla 5 oldu deseler bile yemezsin, o senin problemin hacut. 5 oldu der, ama bukakke? dersin asdşdfsl
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...